Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ślub księżniczki Beatrycze może wywołać prawdziwy skandal! To pierwsza taka sytuacja od lat

Czy królowa na to pozwoli?

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 06:53
Księżniczka Beatrycze
Fot. Getty Images

Za brytyjską rodziną królewską niezwykły rok. Odbyły się w nim aż dwa śluby! Oczy całego świata śledziły ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle w maju, ale równie wystawną ceremonię zorganizowano dla wnuczki królowej Elżbiety II, księżniczki Eugenii, córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. To jednak nie koniec! Już nie w tym roku, ale niedługo może odbyć się kolejny ślub księżniczki. Zakochana jest bowiem Beatrycze, starsza siostra Eugenii. Ma bardzo poważne plany wobec swojego ukochanego. Skandal wisi jednak w powietrzu – z ukochanym spotyka się dopiero od kilku miesięcy, a co gorsza 34-letni Eduardo Mapelli Mozzi jest milionerem, rozwodnikiem i ma dziecko! Co na to królowa?

Księżniczka Beatrycze wyjdzie niedługo za mąż?

Związek Beatrycze z Eduardo nie trwa długo, ale ich rodziny znają się od dawna. Zaiskrzyło między nimi na początku września w Londynie na przyjęciu u indyjskiego miliardera,  Lakshmi Mittala. Od tamtej pory ich znajomość rozwija się bardzo szybko. Plotkuje się, że para może zaręczyć się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jeżeli do tego dojdzie, księżniczka Beatrycze będzie zdeterminowana, by poślubić ukochanego.

Co może stanąć im na przeszkodzie? Królowa. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej muszą otrzymać od niej zgodę na zawarcie małżeństwa. Co prawda po tym, jak zaakceptowała Meghan Markle, wydaje się, że nie będzie się sprzeciwiać. Tym razem na drodze zakochanym może stanąć jednak jeszcze jedna przeszkoda. Gdyby Beatrycze poślubiła wybranka, byłaby pierwszą osobą w swoim pokoleniu, która miałaby pasierba. Eduardo Mapelli Mozzi wychowuje dwuletniego syna Wolfiego z poprzedniego małżeństwa. Co prawda książę Karol został ojczymem dzieci księżnej Camilli, lecz Laura i Tom Parker-Bowles byli wtedy dorośli. Zakochanej księżniczce nie przeszkadza przeszłość ukochanego. Przedstawiła go już rodzicom i przyjaciołom. Wszyscy podobno bardzo go polubili.

Beatrycze dwa lata temu zakończyła długoletni związek z Dave’em Clarkiem. Z nowym chłopakiem zaczęła spotykać się cztery miesiące po tym, jak opuścił swoją byłą partnerkę, z którą ma syna. Natychmiast rozpoczęły się plotki, że zostawił żonę dla Beatrycze. Osoby, które ją znają zapewniają jednak, że księżniczka nigdy nie rozbiłaby związku. „Nigdy nie pozwoliłaby sobie na zniszczenie szczęścia innej pary, zwłaszcza jeśli mieli małe dziecko”, podało źródło Daily Beast.

Czy czeka nas wkrótce kolejny ślub w rodzinie królewskiej? 

Fot. Getty Images

księżniczka Beatrice, księżniczka Beatrycze
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?