Piotr Rubik, VIVA! 2007
Fot. VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Piotr Rubik zapozował do zdjęcia ze swoimi rodzicami. To rzadki widok!

Fani wskazali, do kogo bardziej podobny jest znany kompozytor 

Dorota Falkowska 30 sierpnia 2022 10:00
Piotr Rubik, VIVA! 2007
Fot. VIVA!

Piotr Rubik w show-biznesie znany jest już od wielu lat, a wszystko to za sprawą popularnych i lubianych utworów, które skomponował. O artyście zrobiło się głośno również przy okazji ogłoszenia jego związku z partnerką Agatą. Zakochanych dzieli spora różnica wieku, w związku z czym musieli zmierzyć się z kilkoma niesprzyjającymi komentarzami na temat przyszłości ich związku. W tym roku minęło 14 lat od ich ślubu, a oni każdego dnia patrzą na siebie z taką samą czułością, podkreślając, że są sobie przeznaczeni. Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych córek, Heleny i Alicji. 

Zarówno kompozytor, jak i jego żona, prowadzą swoje profile na Instagramie, gdzie dzielą się większymi i mniejszymi momentami z życia. Spędzanie czasu w rodzinnym gronie jest jednym z ich priorytetów. Poza wieloma momentami, które rodzina Rubików spędza w czwórkę, małżeństwo dba również o więzi ze swoimi rodzicami. Agata Rubik bardzo często pokazuje swoją mamę, z którą wszyscy mają świetny kontakt. Z kolei w ubiegłą niedzielę to Piotr pochwalił się zdjęciem ze swoimi rodzicami. 

Czytaj też: Piotr i Agata Rubik świętowali 14. rocznicę ślubu! Miłość to ich największa siła...

Piotr Rubik pokazał zdjęcie z bliskimi 

Zarówno Piotr, jak i Agata Rubik są bardzo aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu mogą dzielić się z fanami wieloma momentami ze swojego życia. Tak było również minionej niedzieli, podczas której rodzina kompozytor wraz z żoną i córkami udał się na wizytę do swoich rodziców. Rodzinne chwile uwiecznił na jednym ze zdjęć. Obserwatorzy od razu zauważyli podobieństwo Piotra Rubika do swojego taty, wskazując na ten sam uśmiech. Dostrzeżono również duże podobieństwo pomiędzy córkami a rodzicami pary. "Helenka do rodziny taty podobna Ala do rodziny mamy" – czytamy w komentarzu. 

Zgadzacie się z tymi opiniami?  

Zobacz także: Rodzina Rubików spędza bajeczne wakacje na Hawajach

Piotr Rubik, Agata Rubik, Helena Rubik, Alicja Rubik, Warszawa, nagranie „Dzień Dobry TVN”, 21.05.2022 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.