Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski
O TYM SIĘ MÓWI

„Piękna twarz to także dostęp do nieograniczonej ilości używek’’. Piotr Czaykowski po raz pierwszy o ciemnych stronach modelingu!

Damian Duda 30 października 2017 06:00
Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski

 

Mało kto tak dobrze jak Piotr Czaykowski wie, na czym polega praca w modelingu. Uczestnik programu „Azja Express 2’’ w ostatniej rozmowie z Anną J. Dudek dla magazynu „Wysokie Obcasy’’ opowiedział o ciemnych stronach zawodu, który przez lata uprawiał. Jedno jest pewne: bycie modelem nie należy do najłatwiejszych profesji!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Lepiej być gejem niż kretynem”, Michał Piróg o homofobii i o tym ile razy dostał za bycie gejem…

oraz: TYLKO U NAS Najseksowniejszy uczestnik „Azja Express” Piotr Czaykowski w niezwykle zmysłowej sesji! Zobacz jego gorące zdjęcia

 

Ciemne strony modelingu 

Piękni ludzie, ogromne wybiegi, wysokie budżety — tak na pierwszy rzut oka kojarzy się wszystkim świat modelingu. Niestety, to tylko pozory. A to, co tak naprawdę skrywa ten świat, to zupełnie coś innego. Wyjazdy są nieodłącznym elementem życia modela. Pierwszym miejscem, w którym Piotr Czaykowski rozpoczął pracę „na stałe’’, była Grecja. To właśnie tam po raz zrozumiał, czym jest modeling.

 

Którejś nocy dołączyłem do grupy wcześniej poznanych modeli i modelek. Namówili mnie, żeby pojechać z nimi na kolację i imprezę. Zgodziłem się. Po drodze okazało się, że jednak nie jedziemy do wcześniej ustalonej restauracji, tylko do kolegi znajomego znajomego, który zaprasza wszystkich do siebie na jacht’’, mówi były model w „Wysokich Obcasach”.

 

Było ich kilkanaścioro. Pomyślał wówczas: jesteśmy młodzi, bawmy się! Mężczyzna, który był „gospodarzem’’ imprezy, kazał wszystkim czuć się jak u siebie.

 

Nim się zorientowałem, wszystkie dziewczyny w strojach kąpielowych chichotały, pijąc z właścicielem jachtu w jacuzzi na najwyższym pokładzie. Modele ośmieleni bogactwem nowego przyjaciela wtórowali jego grubiańskim żartom”.

 

„Obserwowałem rozwój sytuacji z daleka, nie czułem się OK. W pewnym momencie zadzwoniłem do bliskiej mi osoby w Polsce, by opowiedzieć, co się dzieje. Na koniec historii dodałem: Wiem, że nie chodzi o mnie, ale czuję się jak k...a.

 

To była dla niego najkrótsza lekcja modelingu. W ten sposób dowiedziałem się, że piękna twarz to nie tylko możliwość zarabiania pieniędzy w najdalszych zakątkach świata, ale także dostęp do nieograniczonej liczby używek, najlepszych klubów i miejsc niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika. W zamian za przyzwolenie. Przyzwolenie do nieprzewidywalnego widzimisię sponsora naszego wieczoru’’

 

Źródło: „Wysokie Obcasy’’ 

 

Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski

 

Przeczytaj też:  Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.