Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski
O TYM SIĘ MÓWI

„Piękna twarz to także dostęp do nieograniczonej ilości używek’’. Piotr Czaykowski po raz pierwszy o ciemnych stronach modelingu!

Damian Duda 30 października 2017 06:00
Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski

 

Mało kto tak dobrze jak Piotr Czaykowski wie, na czym polega praca w modelingu. Uczestnik programu „Azja Express 2’’ w ostatniej rozmowie z Anną J. Dudek dla magazynu „Wysokie Obcasy’’ opowiedział o ciemnych stronach zawodu, który przez lata uprawiał. Jedno jest pewne: bycie modelem nie należy do najłatwiejszych profesji!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Lepiej być gejem niż kretynem”, Michał Piróg o homofobii i o tym ile razy dostał za bycie gejem…

oraz: TYLKO U NAS Najseksowniejszy uczestnik „Azja Express” Piotr Czaykowski w niezwykle zmysłowej sesji! Zobacz jego gorące zdjęcia

 

Ciemne strony modelingu 

Piękni ludzie, ogromne wybiegi, wysokie budżety — tak na pierwszy rzut oka kojarzy się wszystkim świat modelingu. Niestety, to tylko pozory. A to, co tak naprawdę skrywa ten świat, to zupełnie coś innego. Wyjazdy są nieodłącznym elementem życia modela. Pierwszym miejscem, w którym Piotr Czaykowski rozpoczął pracę „na stałe’’, była Grecja. To właśnie tam po raz zrozumiał, czym jest modeling.

 

Którejś nocy dołączyłem do grupy wcześniej poznanych modeli i modelek. Namówili mnie, żeby pojechać z nimi na kolację i imprezę. Zgodziłem się. Po drodze okazało się, że jednak nie jedziemy do wcześniej ustalonej restauracji, tylko do kolegi znajomego znajomego, który zaprasza wszystkich do siebie na jacht’’, mówi były model w „Wysokich Obcasach”.

 

Było ich kilkanaścioro. Pomyślał wówczas: jesteśmy młodzi, bawmy się! Mężczyzna, który był „gospodarzem’’ imprezy, kazał wszystkim czuć się jak u siebie.

 

Nim się zorientowałem, wszystkie dziewczyny w strojach kąpielowych chichotały, pijąc z właścicielem jachtu w jacuzzi na najwyższym pokładzie. Modele ośmieleni bogactwem nowego przyjaciela wtórowali jego grubiańskim żartom”.

 

„Obserwowałem rozwój sytuacji z daleka, nie czułem się OK. W pewnym momencie zadzwoniłem do bliskiej mi osoby w Polsce, by opowiedzieć, co się dzieje. Na koniec historii dodałem: Wiem, że nie chodzi o mnie, ale czuję się jak k...a.

 

To była dla niego najkrótsza lekcja modelingu. W ten sposób dowiedziałem się, że piękna twarz to nie tylko możliwość zarabiania pieniędzy w najdalszych zakątkach świata, ale także dostęp do nieograniczonej liczby używek, najlepszych klubów i miejsc niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika. W zamian za przyzwolenie. Przyzwolenie do nieprzewidywalnego widzimisię sponsora naszego wieczoru’’

 

Źródło: „Wysokie Obcasy’’ 

 

Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Fot. Instagram @piotrczaykowski

 

Przeczytaj też:  Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.