Weronika Kostyra 7 września 2017 16:15
1/6
Książę William i książę George pierwszego dnia szkoły
Copyright @East News
1/6

 

Pierwszy dzień szkoły to ważny, choć stresujący dzień, także dla następcy brytyjskiego tronu. Czteroletni książę George poszedł już do szkoły, ale nie wyglądał na szczególnie zachwyconego… Na pierwszą lekcję odprowadził go tata, książę William, a przywitała go dyrektorka prestiżowej Thomas’ School w londyńskiej dzielnicy Battersea.

 

Szkoła następcy tronu

Za rok nauki trzeba zapłacić tu aż 18 tysięcy funtów czesnego, podobno szkoła oferuje jednak najlepszą edukację jaką „można kupić za pieniądze”. Uczniów obowiązują mundurki, w którym mały George prezentował się uroczo.

 

Rodzice księcia zapewnili, że będą zawozić go do szkoły, kiedy tylko będzie to możliwe. Pierwszego dnia zabrakło z nim jednak mamy, księżnej Kate. Czyżby to z powodu złego samopoczucia i porannych mdłości? Przypominamy, że księżna jest w trzeciej ciąży!

 

Myślicie, że książę cieszy się, że idzie do szkoły?

 

Zobacz także: Dlaczego książę William i jego syn nie powinni razem podróżować?

3/6
Książę William i książę George, pierwszy dzień w szkole
Copyright @Instagram @theroyalfamily
3/6
5/6
Książę William i książę George pierwszego dnia szkoły
Copyright @East News
5/6

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.