Weronika Kostyra 7 września 2017 16:15
1/6
Książę William i książę George pierwszego dnia szkoły
Copyright @East News
1/6

 

Pierwszy dzień szkoły to ważny, choć stresujący dzień, także dla następcy brytyjskiego tronu. Czteroletni książę George poszedł już do szkoły, ale nie wyglądał na szczególnie zachwyconego… Na pierwszą lekcję odprowadził go tata, książę William, a przywitała go dyrektorka prestiżowej Thomas’ School w londyńskiej dzielnicy Battersea.

 

Szkoła następcy tronu

Za rok nauki trzeba zapłacić tu aż 18 tysięcy funtów czesnego, podobno szkoła oferuje jednak najlepszą edukację jaką „można kupić za pieniądze”. Uczniów obowiązują mundurki, w którym mały George prezentował się uroczo.

 

Rodzice księcia zapewnili, że będą zawozić go do szkoły, kiedy tylko będzie to możliwe. Pierwszego dnia zabrakło z nim jednak mamy, księżnej Kate. Czyżby to z powodu złego samopoczucia i porannych mdłości? Przypominamy, że księżna jest w trzeciej ciąży!

 

Myślicie, że książę cieszy się, że idzie do szkoły?

 

Zobacz także: Dlaczego książę William i jego syn nie powinni razem podróżować?

3/6
Książę William i książę George, pierwszy dzień w szkole
Copyright @Instagram @theroyalfamily
3/6
5/6
Książę William i książę George pierwszego dnia szkoły
Copyright @East News
5/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.