Księżna Kate, książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Będziemy musieli mieć więcej dzieci”. Słowa księżnej Kate w Polsce wywołały wówczas burzę, a okazały się prawdą!

Weronika Kostyra 4 września 2017 14:00
Księżna Kate, książę William
Fot. East News

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington brytyjska rodzina królewska potwierdziła plotki o ciąży księżnej Kate. Podczas wizyty w Polsce żona księcia Wiliama zażartowała, że wraz z mężem będą musieli postarać się o kolejne potomstwo. Jej słowa okazały się prorocze! 

Polecamy: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka!

Księżna Kate w trzeciej ciąży

Podczas pierwszego dnia wizyty w Polsce zgodnie z planem odbyło się spotkanie pary książęcej z młodymi polskimi przedsiębiorcami w centrum współpracy startupów. To od nich otrzymali prezent dla dzieci – zabawkę dla niemowląt. Uśmiechnięta księżna powiedziała do męża: „Będziemy musieli mieć więcej dzieci”. Tym razem to sama księżna Kate dała powód do plotek. Wówczas wszyscy zastanawiali się czy był to jedynie żart, czy faktycznie księżna uchyliła rąbka tajemnicy? Spekulacje o trzecim dziecku księżnej Kate pojawiały się od pewnego czasu. „Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko. Mają już chłopca i dziewczynkę - ich rodzina jest w tym kontekście kompletna, a Kate i William chcą skupić się na kolejnym rozdziale wspólnego życia’’, powiedział parę miesięcy temu informator. Niestety nie miał racji! 


Trzecia ciąża księżnej Kate 

Dziś to już oficjalne! Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Książę George i księżniczka Charlotte będą mieli rodzeństwo. Sama księżna Kate tylko raz opowiedziała w mediach o macierzyństwie: „Dla mnie zostanie mamą było nagradzającym i wspaniałym doświadczeniem. Jednak od czasu do czasu było to też wielkie wyzwanie - nawet dla mnie, czyli osoby, która miała wsparcie innych ludzi, którego większość matek nie ma”.

Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William są już rodzicami dwójki dzieci. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł syn książęcej pary, George. Dwa lata później, 2 maja 2015 roku, urodziła się ich córka, Charlotte. Media chętnie rozpisują się na temat planów rodzinnych książęcej pary.  Dzieci księżnej Kate i księcia William są uwielbiane nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Każda informacja dotycząca księcia George’a i księżniczki Charlotte jest szeroko komentowana, a każde ich publiczne wyjście w centrum uwagi. Nic dziwnego, że doniesienia o trzecim royal baby budzą wielkie emocje. Narodziny potomków rodziny królewskiej są w Wielkiej Brytanii wielkim wydarzeniem.

Zobacz także: Najsłodsze dzieci świata już w Polsce. Oczy wszystkich skierowane były na George'a i Charlotte!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.