Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Małaszyński w żałobie. „Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie...”

Aktor podzielił się przykrą wiadomością

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 06:47
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński znany jest z tego, że bardzo pilnuje prywatności. Rzadko udziela wywiadów, praktycznie nie pojawia się na imprezach branżowych i kategorycznie odmawia rozmów o życiu rodzinnym. W Wigilię podzielił się jednak z fanami przykrą wiadomością. Jak zasugerował, tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędza w żałobie.

Paweł Małaszyński w żałobie. Post na Instagramie

Na profilu aktora pojawiły się dwa zdjęcia, wyraźnie sugerujące, że stracił kogoś bliskiego. „Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się”, napisał pod jednym z postów.

W komentarzach posypały się pytania, czy Paweł Małaszyński ma na myśli niepokojącą sytuację, związaną z epidemią koronawirusa, czy może sam zachorował na Covid-19. Niestety, druga grafika, udostępniona na jego Instagramie, pozbawiła fanów złudzeń, chociaż aktor nie ujawnił żadnych szczegółów.

„Pawle, mogę się tylko domyślać, co się stało. Dużo siły Ci życzę”, złożyła kondolencje aktorka Anita Sokołowska. „Ściskamy Cię mocno”, napisała Vanessa Aleksander. Osoby, obserwujące Instagram Pawła Małaszyńskiego, także okazują mu wsparcie. Niektóre dzielą się osobistymi przeżyciami, inne po prostu piszą słowa otuchy...

My również składamy wyrazy współczucia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.