Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Małaszyński w żałobie. „Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie...”

Aktor podzielił się przykrą wiadomością

Redakcja VIVA! 25 grudnia 2020 06:47
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński znany jest z tego, że bardzo pilnuje prywatności. Rzadko udziela wywiadów, praktycznie nie pojawia się na imprezach branżowych i kategorycznie odmawia rozmów o życiu rodzinnym. W Wigilię podzielił się jednak z fanami przykrą wiadomością. Jak zasugerował, tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędza w żałobie.

Paweł Małaszyński w żałobie. Post na Instagramie

Na profilu aktora pojawiły się dwa zdjęcia, wyraźnie sugerujące, że stracił kogoś bliskiego. „Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się”, napisał pod jednym z postów.

W komentarzach posypały się pytania, czy Paweł Małaszyński ma na myśli niepokojącą sytuację, związaną z epidemią koronawirusa, czy może sam zachorował na Covid-19. Niestety, druga grafika, udostępniona na jego Instagramie, pozbawiła fanów złudzeń, chociaż aktor nie ujawnił żadnych szczegółów.

„Pawle, mogę się tylko domyślać, co się stało. Dużo siły Ci życzę”, złożyła kondolencje aktorka Anita Sokołowska. „Ściskamy Cię mocno”, napisała Vanessa Aleksander. Osoby, obserwujące Instagram Pawła Małaszyńskiego, także okazują mu wsparcie. Niektóre dzielą się osobistymi przeżyciami, inne po prostu piszą słowa otuchy...

My również składamy wyrazy współczucia. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.