O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Sykut-Jeżyna jest w drugiej ciąży?! Sensację wywołał jeden gest prezenterki

Pogodynka spodziewa się dziecka?

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 12:45

Pod koniec 2016 roku prowadząca Taniec z Gwiazdami i jej mąż powitali na świecie córkę Różę. Oboje nie ukrywali, że narodziny dziecka zmieniły ich życie. Spędzają ze swoją latoroślą niemal każdą wolną chwilę, zaś ich Instagram wprost kipi od uroczych zdjęć, dokumentujących wspólnie spędzony czas. Czyżby para miała niebawem powitać na świecie drugie dziecko? Falę spekulacji wywołało kilka gestów Pauliny Sykut-Jeżyny w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami!

Paulina Sykut-Jeżyna jest w drugiej ciąży? Prowadząca Taniec z gwiazdami spodziewa się dziecka?

Wszystko za sprawą z pozoru niewinnego ruchu, jaki co jakiś czas wykonywała prowadząca show. Paulina Sykut-Jeżyna w trakcie wczorajszego odcinka kładła rękę na brzuchu w sposób, w jaki czynią to często kobiety w ciąży. 

Uwadze widzów nie umknęła również stylizacja prezenterki, która mogła być dobrana tak, by ukrywać ciążowe krągłości. Dosyć luźna sukienka marszczona okolicach brzucha Pauliny Sykut-Jeżyny tylko podsyciła plotki na temat błogosławionego stanu prezenterki.

Póki co ani sama zainteresowana, ani jej mąż, Piotr Jeżyna, nie komentują tych rewelacji.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia prezenterki z wczorajszego odcinka Tańca z Gwiazdami. Czy faktycznie Paulina Sykut-Jeżyna i jej partner spodziewają się drugiego dziecka?

Związek Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny

Pochodząca z Puław gwiazda poznała swojego ukochana w rodzinnej miejscowości. Związek tworzą od 1998 roku, zaś ślub wzięli 20 sierpnia 2011 roku w tymże mieście. Na początku grudnia 2016 roku Paulina Sykut-Jeżyna urodziła ich pierwsze dziecko, córkę, której zdecydowali się dać na imię Róża.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.