Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska przekazała wspaniałe wieści od państwa Lewandowskich!

To będą piękne święta

Konrad Szczęsny 15 grudnia 2020 10:17
Paulina Krupińska, VIVA! 16/2020, Paulina Krupińska, VIVA! sierpień 2020, Paulina Krupińska-Karpiel, VIVA! sierpień 2020
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/ DAS Agency

Dla wszystkich nadchodzące święta będą naprawdę wyjątkowe choćby z uwagi na pandemię koronawirusa. Wiele osób spędzi je jedynie w gronie najbliższych lub samotnie. Ale nie dotyczy to Anny i Roberta Lewandowskich. Paulina Krupińska właśnie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że para przybyła na Podhale. Święta zatem uda im się spędzić w Polsce!

Paulina Krupińska na zdjęciu z Anną Lewandowską. Trenerka przyjechała na Podhale

Obie realizują się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Podkreślają, że tworzą dojrzałe związki z wyjątkowymi mężczyznami i to właśnie rodzina jest dla nich na pierwszym miejscu. Regularnie wymieniają się również doświadczeniami, dotyczącymi macierzyństwa.

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska przyjaźnią się od kilku lat. Często publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i reagują na wszystkie treści, które tam zamieszczają. Teraz żona Sebastiana Karpiela-Bułecki opublikowała czułą fotografię z trenerką. Obie pozują na niej uśmiechnięte od ucha do ucha... Żona Roberta Lewandowskiego pokazała się ponadto bez grama makijażu. Co więcej, bliźniaczą fotografię opublikowała także na swoich profilach w mediach społecznościowych.

„Sis przyjechała na Podhale @annalewandowskahpba”, podpisała je prowadząca „Dzień Dobry TVN”. Nie ma watpliwości, że obie panie łączy wieź, którą nazwać można siostrzaną! 

Publikacja zdjęcia oznacza również, że gwiazdorska para spędzi święta nad Wisłą!

Anna i Robert Lewandowscy spędzą święta w Polsce

Mimo że życie dzielą między Monachium a Polskę, do świąt mają bardzo tradycyjne podejście. Jednak w tym roku istniała obawa, że z powodu pandemii koronawirusa mogą spędzić je w zgoła inny sposób, z dala od bliskich. Tym bardziej, że sytuacja w Niemczech jest bardzo zła: duża liczba zakażeń spowodowała wprowadzenie kolejnych obostrzeń.

Na szczęście Anna i Robert Lewandowscy mogą odetchnąć z ulgą. Udało im się przybyć nad Wisłę, zaś zdjęcie trenerki z Pauliną Krupińską jest tego potwierdzeniem. Wydaje się, że para wykonała odpowiednie testy i dzięki temu będą mogli spędzić ten wyjątkowy czas w gronie rodziny. 

Gdzie dokładnie? Być może właśnie w górach, w których mają tylu oddanych przyjaciół!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.