Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal
Z życia gwiazd

Paulina Krupińska pokazała córkę. Fani są jednogłośni: dziewczynka to kopia mamy!

Siedmiolatka zachwyciła w góralskim stroju

Marta Nawacka 30 grudnia 2022 20:53
Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska z powodzeniem łączy karierę z życiem rodzinnym. Możemy ją oglądać w popularnej śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”, a po pracy każdą wolną chwilę poświęca rodzinie. Wraz z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką, doczekała się dwóch pociech, syna Jędrka i córki Antoniny. Dziennikarka stara się chronić prywatność swoich dzieci, jednak teraz postanowiła zrobić wyjątek i na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała siedmioletnią córkę. Fani nie kryli zachwytu!

Paulina Krupińska – dzieci

Znana z programu „Dzień Dobry TVN” Paulina Krupińska i wokalista z zespołu Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka, tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, a dla fanów są uosobieniem idealnego związku. Dziennikarka każdego dnia z powodzeniem łączy pracę z życiem rodzinnym.

Wraz z ukochanym doczekała się dwójki dzieci: córki Antoniny i syna Jędrka. Pociechy są całym światem dla rodziców, którzy na co dzień strzegą ich prywatności. Co jakiś czas dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami maluchów, jednak najczęściej możemy wówczas zobaczyć rodzeństwo stojące bokiem lub tyłem.

Czytaj też: Jacek Braciak ma transpłciowego syna. 27-letni Konrad wiele zawdzięcza swoim bliskim

Paulina Krupińska, Viva! 2/2022
Fot. Marta Wojtal

Paulina Krupińska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Paulina Krupińska pokazała córkę. Antonina to kopia swojej mamy!

W okresie świątecznym Paulina Krupińska postanowiła jednak podzielić się z fanami wyjątkowym nagraniem. Kadry pochodzą ze wspólnego kolędowania, a na filmie możemy zobaczyć córkę pary, siedmioletnią Antoninę, w tradycyjnym góralskim stroju. „Ktoś tu idzie kolędować”, mogliśmy przeczytać pod postem dziennikarki.

Paulina Krupińska wraz z rodziną spędzała święta na Podhalu, więc nie podczas uroczystości nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania, tradycyjnych potraw oraz strojów. Pod materiałem zamieszczonym przez prowadzącą „Dzień Dobry TVN” natychmiast posypały się komentarze zachwyconych fanów. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że siedmiolatka jest niesamowicie podobna do swojej mamy.  

Zobacz także: Anna Wendzikowska szczerze o trudnym czasie w swoim życiu i zmaganiach z depresją

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…