Paula Williamson
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Była żona Charlesa Bronsona, słynnego kryminalisty Wielkiej Brytanii nie żyje

Co było przyczyną śmierci Pauli Williamson?

Olga Figaszewska 31 lipca 2019 15:51
Paula Williamson
Fot. Forum

Była żona jednego z najbardziej brutalnych przestępców w Wielkiej Brytanii nie żyje. W poniedziałek Paula Williamson została znaleziona martwa w swoim domu w hrabstwie Staffordshire. Co było przyczyną jej śmierci?

Kim jest Paula Williamson?

Paula Williamson była popularną brytyjską aktorką. Grała w serialach: Coronation Street i Emmerdale. 38-latka wyszła za kryminalistę, Charlesa Bronsona w 2017 roku. Uroczystość odbyła się w więziennej kaplicy. Słynny przestępca spędzi za kratkami jeszcze wiele lat, a wszystko przez niepohamowane ataki agresji, chociaż Paula zapewniała w mediach, że przeszedł wewnętrzną przemianę. Ale ich miłość nie przetrwała długo. Charles wszedł w posiadanie zdjęć, kompromitujących jego żonę. Zarzucił jej zdradę i wyszedł z wnioskiem o unieważnienie małżeństwa. Związku nie udało się uratować. Dlatego po pewnym czasie Paula i Charles zaczęli układać swoje życie na nowo. Bronson poznał kolejną kobietę, z którą planuje wstąpić w związek małżeński. Paula również odnalazła nową miłość.


Aktorka niedawno przyznała, że małżeństwo z Bronsonem wpłynęło destruktywnie na jej życie. „Ten związek doprowadził mnie do skraju i byłam bliska odebrania sobie życia. (...) Byłam wykorzystywana i kontrolowana zza krat”, zapewniała na łamach Sunday Mirror.

Przyczyny śmierci Pauli Williamson

Teraz Paula została znaleziona martwa... Jej nagła śmierć zszokowała wszystkich. Ciało 38-latki znalazł jej obecny partner. Mężczyzna zdążył już udzielić wywiadu mediom, w którym opowiedział o swoich traumatycznych przeżyciach.

„Poszedłem na górę o 6.30. Leżała nieruchomo. Wziąłem ją za rękę. Starałem się ją delikatnie obudzić, całując ją w czoło, ale nie reagowała. Przytuliłem ją i pocałowałem, a potem zacząłem panikować. Nie mogłem jej obudzić ”, relacjonował w rozmowie z Daily Mail.

Kochanek gwiazdy był przerażony i zapewnia, że próbował ratować ukochaną. Okazał się być bezsilny. „Widziałem, że nie oddycha. Byłem zdesperowany, żeby ją wybudzić. Próbowałem przez 10 minut, ale nic się nie stało. Nie obudziła się”, wyznał.

Czy były mąż mógł być odpowiedzialny za śmierć Pauli? Policja wyklucza działanie osób trzecich. A  Charles Bronson zasugerował, że jego była żona zmagała się z uzależnieniem od leków i alkoholu. Podobno wokół łóżka Pauli Williamson znaleziono puste opakowania po narkotykach. Tych spostrzeżeń nie potwierdza nowy partner aktorki. 

Paula Williamson
Fot. Forum

TAGI #śmierć

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…