Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
Z życia gwiazd

Patrycja Markowska szczerze o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. „Ja przeżywam długo pewne rzeczy”

„Pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną”

Marta Nawacka 8 lutego 2023 09:54
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Jakiś czas temu Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska potwierdzili rozstanie. Mężczyzna jest już w nowym związku z Klaudią Kardas, co oficjalnie przyznali w mediach. Choć między parą zdarzały się trudne momenty, oboje walczyli o swój związek... Jednak bez skutku. Jak wokalistka radzi sobie po rozpadzie tej relacji? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co czuje.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński walczyli o związek

Choć przez lata tworzyli udaną parę, to w ich relacji nie zawsze bywało kolorowo. W 2008 roku Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński doczekali się syna, Filipa. W ich związku zdarzały się kryzysu, nad którymi wspólnie pracowali. Chodzili nawet na terapię, która miała im pomóc naprawić relację. „Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali”, mówiła wokalistka w jednym z wywiadów.

Jednak mimo starań, parze nie udało się uratować związku. Pod koniec ubiegłego roku Patrycja Markowska i jej ukochany się rozstali. Jacek Kopczyński związał się z nową partnerką, początkującą autorką erotyków, Klaudią Kardas. Podczas rozmowy z dziennikarką Plejady kobieta potwierdziła, że to, co ich łączy, to prawda. „Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem”, wyznała.

Czytaj też: Bogumiła Wander i Krzysztof Chamiec: nawiązali gorący romans, mieli własny, sekretny kod

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, Szach-mat - premiera w teatrze Capitol, Warszawa, 17.09.2016 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, Szach-mat - premiera w teatrze Capitol, Warszawa, 17.09.2016 rok

Patrycja Markowska o zakończeniu związku z Jackiem Kopczyńskim

Podczas gali Bestsellery Empiku 2022 wokalistka zdradziła co nieco na temat rozstania reporterce Jastrząb Post. Opowiedziała między innymi, czy zamierza napisać piosenkę o rozpadzie związku. „Nigdy nie robię tego tak, że planuje zrobić piosenkę o danej sytuacji. Bardziej jak słyszę muzykę, to to mnie inspiruje do tego, żeby przelać emocje na papier”, wyjaśniła Patrycja Markowska. Podkreśliła, że widzi, iż stało się to modne, zwłaszcza u zagranicznych gwiazd, takich jak Shakira. „Patrzę jakim to się stało teraz stało modnym zabiegiem, że np. Miley Cyrus i Shakira robią z tego show. Ja mam kompletnie inną osobowość. My z Jackiem nie mówimy o rozstaniu. To, że to nie jest na forum, jest dla mnie wielką wartością. W świecie wiele rzeczy się teraz sprzedaje. Jeśli można promować płytę rozstaniem, to dlaczego nie”, mówiła.

Sama jednak nie zamierza stosować chwytów marketingowych w tej sytuacji. „Ja nie chciałam tego robić, mimo że pewnie mogłam, bo promocja płyty „Wilczy pęd” zbiegała się z moimi rozterkami życiowymi i problemami”, wyznała reporterce Jastrząb Post, tłumacząc, że wraz z byłym partnerem nie chcą robić sensacji ze swojej decyzji. „Nam na tym zależało. Szanujemy się też za to, że nie robiliśmy z tego show”, dodała. Patrycja Markowska zdradziła także, jak czuje się po zakończeniu związku z Jackiem Kopczyńskim. „Na razie średnio… Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną”, wyjaśniła w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2022: Doda i Maria Sadowska nagrodzone za „Dziewczyny z Dubaju”. Jedną z pań potraktowano gorzej

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?