Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
Z życia gwiazd

Ostatnio zdradziła, że jest zakochana. Teraz Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z partnerem

Fani pospieszyli z gratulacjami

Marta Nawacka 23 stycznia 2024 12:55
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Ma za sobą bolesne rozstanie z ojcem swojego syna, Jackiem Kopczyńskim. Choć ciężko je przeszła i nie wierzyła, że jeszcze znajdzie miłość, to okazało się, że niesłusznie. Patrycja Markowska jakiś czas temu potwierdziła informację, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz opublikowała zdjęcie z tajemniczym ukochanym...

Patrycja Markowska jest zakochana

Od 2008 do 2022 roku Patrycja Markowska była w związku z Jackiem Kopczyńskim, z którym doczekała się syna. Ich relacja jednak nie przetrwała, mimo że para zdecydowała się nawet na terapię, by próbować ją ratować. Doniesienia o rozstaniu potwierdzono, gdy mężczyznę zaczęto widywać z inną kobietą. Wokalistka nie ukrywała, że rozejście się z wieloletnim ukochanym było dla niej trudnym doświadczeniem... Wyznała również, że nie wie, czy ponownie uda jej się zakochać i otworzyć serce na miłość.

Okazuje się jednak, że Patrycja Markowska się myliła, a miłość ponownie zawitała do jej życia. Niedawno potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana, dodając, że na miłość nie ma złego wieku. „Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział”, zdradziła w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Czytaj też: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili sensacyjne doniesienia. To koniec ich wielkiej przygody w telewizji

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z ukochanym

Mimo wątpliwości, czy uda jej się jeszcze stworzyć szczęśliwy związek, zdecydowała się dać szansę miłości. „Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie zachwycić mnie? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać. Unikam tych, co wprowadzają do mojego życia zamęt. Zaczęłam dbać o swój komfort”, wyjaśniła Patrycja Markowska w Twoim Stylu.

Okazuje się, że wybrankiem wokalistki jest restaurator z Warszawy, Tomek, z którym Patrycja Markowska zna się już od wielu lat. W poniedziałek zamieściła w mediach społecznościowych urocze zdjęcie ze swoim ukochanym, nie zdecydowała się jednak na pokazanie jego twarzy. Pod fotografią natychmiast pojawiło się sporo komentarzy zachwyconych fanów. „Powstaną piękne piosenki o miłości”, „No i pięknie, życzę Ci słońce kochane szczęścia w miłości, kochaj i bądź kochana, prawdziwa miłość daje powera”, brzmią niektóre z nich. My również życzymy Patrycji Markowskiej mnóstwo miłości!  

Zobacz także: To koniec Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie". Zrozpaczeni fani komentują odejście prowadzących

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.