TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O tym się mówi!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili sensacyjne doniesienia. To koniec ich wielkiej przygody w telewizji

"Dziękujemy za wspaniałą współpracę"

Aleksandra Frankowska 23 stycznia 2024 11:09
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Poranna, sensacyjna wręcz wiadomość na profilu instagramowym Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zelektryzowała fanów. Para poinformowała, że kończy współpracę z programem "Pytanie na śniadanie". Od kilku lat regularnie można było zobaczyć ich na antenie. Teraz żegnają się z widzami TVP. Trudno ukryć, że dla fanów pary jest to szok. Byli jednymi z najbardziej lubianych prezenterów programu śniadaniowego. Nie brakuje jednak i słów radości!

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje mama Tomasza Stockingera. Barbara Barska z kultowego zespołu "Sióstr Triola" zmarła w wieku 97 lat

Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadnie"

Byli jedną z ulubionych par prowadzących program śniadaniowy w TVP. Kiedy ich związek wyszedł na jaw, również pozostali profesjonalistami na antenie. A jednak. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski poinformowali właśnie, że ich współpraca z programem dobiegła końca. Zamieścili na swoich profilach oficjalne oświadczenie.

"Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie". Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program "Pytanie na Śniadanie" ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę. Życzymy powodzenia nowym Prowadzącym" - czytamy w opublikowanym poście.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piotr Gąsowski wraca do Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Zobaczymy go w zupełnie nowej roli

Pod postem posypało się wiele komentarzy, zarówno pełnych smutku, jak i tych radości - które mówią, że to świetna decyzja. Póki co nie wiemy, czy Cichopek i Kurzajewski sami zdecydowali o odejściu ze stacji. Spodziewamy się, że raczej nie, ale oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie było.

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Od kilku tygodniu w telewizji śniadaniowej TVP obserwujemy spore zmiany. Z programem pożegnała się między innymi Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Łukasz Nowicki. Do TVP przechodzą zaś gwiazdy stacji Polsat oraz TVN. Cichopek i Kurzajewski odkąd ujawnili swój związek stali się najbardziej rozpoznawalnymi gwiazdami stacji. Póki co nie wiemy, kto zajmie ich miejsce. Sami zainteresowani również nie powiedzieli nic więcej o końcu współpracy i czy mają inne plany zawodowe lub projekty w TVP. Z pewnością okaże się to już niebawem. Nowymi gwiazdami "Pytania na śniadanie" zostali natomiast Klaudia Carlos i Robert El Gendy. 

Maciej Kurzajewski 2022
Fot. Mieszko Pietka/AKPA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.