Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
O tym jest głośno

Patrycja Markowska jest zakochana! Artystka już nie ukrywa tej miłości

„Nie ma złego wieku na miłość”, podkreśla

Marta Nawacka 10 stycznia 2024 20:54
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Jakiś czas temu rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem swojego syna, Jackiem Kopczyńskim. Patrycja Markowska nie ukrywała, że rozstanie było dla niej bolesne. Nie była też przekonana, czy jest gotowa na nowy związek. Teraz okazuje się, że artystka zdecydowała się na kolejny etap w swoim życiu i... jest szczęśliwie zakochana!

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński: rozstanie

Jakiś czas temu artystka i jej partner rozstali się po 16 wspólnie spędzonych latach. W 2008 roku Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński doczekali się syna. Para przez jakiś czas starała się naprawić swoją relację, zdecydowali się nawet na terapię. Niestety, nie udało im się uratować związku, a artystka nie ukrywała, że nie było jej łatwo. Przyznała również, że nie jest pewna, czy ponownie uda jej się jeszcze otworzyć przed kimś serce i się zakochać... Okazuje się, że niedawno uległo to zmianie.

Czytaj też: Edyta Bartosiewicz i jej przyszły mąż Leszek Kamiński na pierwszą randkę umówili się na cmentarzu

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Patrycja Markowska jest zakochana. Kim jest jej wybranek?

Wokalistka zupełnie się nie spodziewała, że mając 44 lata ponownie spotka miłość. W wywiadzie dla Twojego Stylu opowiedziała jednak o tym, że znów się zakochała i nie ma złego wieku na to uczucie. Zdradziła także, że przeszłość zostawiła już za sobą. „Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział”, zapewnia Patrycja Markowska.

„Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie zachwycić mnie? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać. Unikam tych, co wprowadzają do mojego życia zamęt. Zaczęłam dbać o swój komfort”, dodała w wywiadzie dla Twojego Stylu. Patrycja Markowska nie zdecydowała się jednak ujawnić, kto jest jej wybrankiem...  

Zobacz także: Żona Macieja Wąsika: „To nie pierwsze ciosy, które spadają na nas”. Jak wyglądało dotychczasowe życie polityka?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.