Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
Z Życia gwiazd

Patrycja Markowska zachwyca na zdjęciu z synem. Filip ma już 15 lat 

Łączy ich wyjątkowa więź

Olga Figaszewska 19 sierpnia 2023 09:44
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska podzieliła się fanami wyjątkową fotografią. Artystka wypoczywa na Mazurach i choć rzadko publikuje w sieci kadry z najbliższymi, to tym razem zrobiła wyjątek. Syn wokalistki ma już 15 lat! Patrycja Markowska zapozowała w kadrze z Filipem, a fani nie szczędzą im komplementów.

Patrycja Markowska o relacji z synem

Spełnia się jako artystka, a muzyka to jej pasja. Jednak dla Patrycji Markowskiej najważniejsza jest rodzina. Wspólnie z byłym partnerem Jackiem Kopczyńskim doczekała się syna. Filip ma już 15 lat i jest dumą rodziców.

Artystka wypracowała sobie z nastolatkiem wyjątkową więź. „Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą”, pisała w jednym z postów. PAgtrycji Markowskiej zależało na  jednym.  „Staram się stworzyć Filipowi bardziej przewidywalny dom, niż ja miałam. Starałam się, żeby od małego miał stały rytm”. […] Dobrze się z Filipem dogadujemy. Gdy na przykład się na niego zezłoszczę, on przychodzi i mówi: Mamo, przecież wiadomo, że i tak się zaraz pogodzimy, szkoda marnować czas, i mnie przytula. Taka miłość to jest prawdziwy kosmos”, zwierzała się w jednym z wywiadów.

Artystka chciałabym, żeby Filip  wkroczył w życie z siłą witalną, szacunkiem do ludzi i z tym, co jej samej przekazali rodzice. Teraz chłopiec wchodzi w okres dojrzewania i stawia cały czas swoje granice, poznaje życie. „Czasami mam wrażenie, że mam dwóch synów. Jeden kochany, a drugi poznaje świat, nosi go. To jest bardzo trudny wiek. Uczy mnie to pokory jako matkę. Bardzo”, dodawała gwiazda w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl w 2022 roku.

Czytaj też: Patrycja Markowska o relacji z synem: „Problemem jest to, że gubię się między byciem koleżanką a żandarmem”

Patrycja Markowska z synem Filipem, Benefis Marzeń 2011

Patrycja Markowska z synem Filipem, Benefis Marzeń 2011
Fot. Baranowski/AKPA

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji VIVY! 2022

Filip od najmłodszych lat przygląda się pracy wokalistki. Niektórzy zastanawiają się, czy pociecha Partycji Markowskiej pójdzie w ślady mamy i znanego dziadka. Artystka nie ukrywa, że nie chciałaby, aby wchodził do świata show-biznesu, ponieważ zawód, który uprawia jest nieprzewidywalny, obciążający i pełen niebezpieczeństw. „To jest bardzo niebezpieczny zawód, pełen pułapek non stop. Już nie mówię o używkach, ale też takich pułapkach emocjonalnych. Ma 15 lat i kompletnie jest zielony. Ja bym go w życiu nie wpuściła w show-biznes”, dodawała w Na Żywo.

Patrycja Markowska na zdjęciu z synem. Filip Kopczyński ma 15 lat. Tak wygląda

Choć artystka na co dzień unika dzielenia się wspólnymi fotografiami z bliskimi, tym razem zrobiła wyjątek. Patrycja Markowska spędza wakacje z synem na Mazurach. Fani nie przeszli obojętnie obok kadru, który pojawił się na Instagramie. Nie szczędzili dumnej mamie i jej synowi komplementów. 

„Ten moment kiedy z małego Filipka 3-letniego robi się prawdziwy mężczyzna. Ale czas ucieka 🙈”, „Cudowna relacja🥰”, „Wasz wolny czas to niezwykła okazja do przeżywania i celebrowania wspólnych chwil które są absolutnie wyjątkowe”, czytamy.  

Czytaj też: Namówili ją do aktorstwa, wspierali w życiowych rozterkach. Natasza Urbańska z czułością mówiła o swoich najbliższych

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.