Fot. Forum
O tym jest głośno

To koniec Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie". Zrozpaczeni fani komentują odejście prowadzących

Postawili sprawę jasno

Marcjanna Maryszewska 23 stycznia 2024 12:21
Fot. Forum

To już oficjalne. W "Pytaniu na śniadanie" nie ujrzymy już prowadzących w postaci Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para opublikowała na Instagramie wpis, w którym pożegnali się z widownią. "Serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi" — czytamy. Post zalała lawina komentarzy od zaskoczonych fanów...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie"

23 stycznia potwierdziły się informacje o kolejnej zmianie w składzie prowadzących program śniadaniowy TVP. Dziś Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie pożegnali się z widzami oraz ekipą. Poza wyrażeniem wdzięczności za lata spędzone na planie zamieścili również zdjęcie, do którego pozują ze zdobytymi statuetkami Telekamer.

"Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę" — napisali, kończąc tymi słowami pewien etap w swoim życiu.

Fani natychmiast zareagowali na nagłe wieści. Większość z nich wyraża ogromny smutek związany z odejściem jednej z najbardziej lubianych pary prowadzących...

Fani komentują odejście prowadzących "PnŚ"

Widzowie nie mogą pogodzić się z kolejnymi zmianami w "Pytaniu na śniadanie". Tłumnie zapowiadają protesty i grożą, że przestaną oglądać śniadaniówkę, gdyż decyzje nowego zarządu TVP ich zdaniem są zupełnie nietrafione. Zarzucają m.in. eliminowanie osób, które tworzyły sympatyczny klimat, za który pokochano program.

"Naprawdę? Szkoda… wyrzucają fajnych prowadzących i robią z "Pytania na śniadanie" drugie "Dzień dobry TVN". A gdzie te wolne media?", "To już nie mam co oglądać. Nie lubiłam "Dzień dobry TVN" i cieszyłam się z "PnŚ" super prowadzący, super tematy..." — piszą rozczarowani komentujący.

Inni dodają z kolei: "Nigdy tego nie zrozumiem, dlaczego wyrzucani są super prowadzący, którzy "robią" oglądalność tylko i wyłącznie ze względów politycznych. Słabe to bardzo", "Polityka weszła z butami wszędzie, „odpolitycznienie” nawet w śniadaniówce” Brawo TVPO".

Część fanów z nostalgią wspomina czasy, kiedy wśród prowadzących byli również Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. Według nich po tak ogromnych zdaniach "Pytanie na śniadanie" zupełnie straciło swój dawny urok. "Bardzo bardzo szkoda, Wy jak i pozostali, których "zwolniono" byliście naprawdę super prowadzącymi, Ida z Tomaszem... ehh! To my Wam dziękujemy za fajne poranki i interesujące tematy! Wszystkiego dobrego".

Kulisy odejścia popularnej pary gospodarzy śniadaniówki

Jak donosi serwis Pudelek, odejście popularnej pary prowadzących wywołało ogromną konsternację całej ekipy programu. "Zespół "PnŚ" jest zaskoczony wpisem Kasi Cichopek" — informuje źródło portalu. Oraz dodaje, że pomimo przecieków medialnych nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Przy okazji ujawniono kulisy odejścia prowadzących. "Nowa szefowa, pani Kinga Dobrzyńska, działa jednak w sposób, jaki zapowiadała — o ostatecznych decyzjach informuje wszystkich już na samym końcu. Zależy jej na tym, by wszelkie ustalenia, negocjacje z innymi gwiazdami były utrzymane w tajemnicy".

Według informatora Katarzyna Cichopek mogła poniekąd spodziewać się takiego obrotu sprawy. Wskazywać na to miały m.in. jej "ciągłe rozdrażnienie i niepewność okazywana w pracy" — czytamy na łamach serwisu. "Kasia bywała trudna we współpracy. Wolała skupiać się jedynie na rozmowach z gośćmi, aniżeli angażować się w inne akcje wynikające ze scenariusza programu. Bała się, że będzie krytykowana, źle odbierana", informuje źródło.

A co Wy sądzicie o odejściu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?  

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Fot. Forum

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.