Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame
z życia gwiazd

Patrycja Markowska martwi się o przyszłość nastoletniego syna. Filip chce pójść w ślady sławnych rodziców

„​​To jest bardzo niebezpieczny zawód”, zaznaczyła

Marcjanna Maryszewska 25 lutego 2023 12:05
Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego kilka miesięcy temu oficjalnie przeszedł do historii. Jednak byłych partnerów wciąż łączy kwestia wychowywania nastoletniego syna, który małymi krokami zbliża się do dorosłości. Okazuje się, że 15-letni Filip marzy, aby prowadzić życie podobne do tego, co jego sławni rodzice… Co o tych rewelacjach sądzą sami zainteresowani?

Patrycja Markowska martwi się o syna. Nie chce, aby trafił do show-biznesu

Kilka tygodni temu syn Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego świętował swoje 15. urodziny. Filip jest oczkiem w głowie swoich rodziców, oni z kolei są dla niego inspiracją i wzorem do naśladowania. Nastolatek ma już nawet konkretne plany na przyszłość — w przyszłości chciałby pójść w ich ślady oraz zaistnieć w show-biznesie. Czy będzie miał ku temu właściwą okazję?

Patrycja Markowska z synem Filipem, 2014

Patrycja Markowska, syn Filip 2014
Fot. VIPHOTO/East News

Na razie nie ma ku temu żadnych przesłanek. Zwłaszcza że jego mama, a zawodowo gwiazda rocka, w żadnym wypadku nie podziela entuzjazmu syna. Patrycja Markowska doskonale wie, jak wygląda ten świat od wewnątrz, i pragnie za wszelką cenę chronić przed nim nastolatka. „To jest bardzo niebezpieczny zawód, pełen pułapek non stop. Już nie mówię o używkach, ale też takich pułapkach emocjonalnych. Ma 15 lat i kompletnie jest zielony. Ja bym go w życiu nie wpuściła w show-biznes”, podkreślała w rozmowie z Na Żywo.

CZYTAJ TAKŻE: Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek! W przeszłości łączyły je skomplikowane relacje...

Wokalistka obawia się również, że taki zastrzyk sławy mógłby potencjalnie wpędzić jej ukochanego syna w wir nieustannych imprez, alkoholu oraz narkotyków. Na szczęście nie jest osamotniona w swojej decyzji. Wspiera ją ojciec Filipa.

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska może liczyć na wsparcie Jacka Kopczyńskiego

Jak donosi anonimowe źródło, Jacek Kopczyński stanowczo opowiedział się po stronie byłej partnerki. On również chce trzymać ich syna z dala od show-biznesu najdłużej, jak to tylko będzie możliwe — zatem Patrycja Markowska może liczyć w tej kwestii na jego pełne wsparcie. Oboje wierzą, że Filip wraz z wiekiem zdecyduje się zmienić swoje plany na przyszłość i porzuci marzenia o wielkiej sławie...

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Joanna Krupa utrzymuje z tatą regularny kontakt. Kim jest Steven Krupa i co o nim wiemy?

„W sprawie przyszłości filipa Jacek ma identyczne zdanie jak Patrycja. Oboje trzymają wspólny front. Nie chcą, by chłopak trafił do show-biznesu. To stresujące środowisko, trudny zawód i niepewne zarobki. A oni pragną dla niego innej przyszłości. Marzą, żeby zdobył solidne wykształcenie. Czy tak się stanie? Czas pokaże”, przekazała znajoma pary w rozmowie z Na Żywo 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.