Patrycja Markowska, syn Filip 2011
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Patrycji Markowskiej ma już 14 lat! Jak dziś wygląda Filip Kopczyński?

Nastolatek ma bardzo ciekawe pasje

Rafał Kowalski 16 lipca 2022 18:21
Patrycja Markowska, syn Filip 2011
Fot. VIPHOTO/East News

Patrycja Markowska ma powody do świętowania. Jej ukochany syn skończył w styczniu 14 lat. Piosenkarka wraz z partnerem Jackiem Kopczyńskim złożyli wtedy Filipowi piękne życzenia. Jakie zainteresowania ma nastolatek? Jak wygląda teraz, a jak wyglądał kiedyś? Zobaczcie, wszystko sprawdziliśmy.

Patrycja Markowska o macierzyństwie i relacji z synem 

Dziesiątego stycznie na profilu Patrycji Markowskiej pojawił się piękny wpis, w którym piosenkarka zwróciła się do syna. „Szczęśliwego życia!”, napisała z okazji jego 14. urodzin. „Bardzo kocham tego wrażliwego i dowcipnego ,młodego człowieka. Jak to mu zawsze powtarzam: Na cały kosmos. To zdjęcie z czasów kiedy zamiast „winda”mówił dinda. Pamiętam jak prosił żeby nosić go na rączkach, dziś przewiózł nas po raz pierwszy autem po lesie”, dodała.

Choć wokalistka rzadko mówi o swoich bliskich, wyjątek zrobiła m.in. w grudniu 2020 roku. „Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą”, pisała wtedy.

Swoimi dobrymi myślami z okazji urodzin Filipa podzielił się też jego tata Jacek Kopczyński, który nie mógł w poście nadziwić się, jak szybko mija czas. Muzyk i aktor ma jeszcze jednego syna – 18-letniego Maksa z poprzedniego związku.

Więcej o relacji z synem Patrycja Markowska opowiedziała w nowej VIVIE!. „Staram się stworzyć Filipowi bardziej przewidywalny dom, niż ja miałam. Starałam się, żeby od małego miał stały rytm”, wyznała wokalistka. Jednak po chwili dodała, że może czasami za bardzo starała się wypełniać synowi czas, przez co nie miał on czasu, żeby się zwyczajnie ponudzić, a przez to pobudzać swoją kreatywność. „Pomyślałam ostatnio, że problemem w tej relacji jest to, że gubię się między byciem koleżanką a żandarmem", dodała. Jak dziś wyglądają relacje matki i syna? "Dobrze się z Filipem dogadujemy. Gdy na przykład się na niego zezłoszczę, on przychodzi i mówi: „Mamo, przecież wiadomo, że i tak się zaraz pogodzimy, szkoda marnować czas”, i mnie przytula. Taka miłość to jest prawdziwy kosmos", podkreśla artystka. 

Zobacz także: Patrycja Markowska o odejściu taty ze sceny i trosce o rodziców: „Teraz to ja opiekuję się nimi”

Kim jest Filip Kopczyński? Pasje dziecka Patrycji Markowskiej

Filip Kopczyński dorastał z dala od mediów. Jego rodzice tylko kilka razy zabrali go na wydarzenia, którym towarzyszyli fotografowie. Dziś 14-latek interesuje się muzyką i fotografią. W wolnych chwilach słucha polskiego rapu oraz prowadzi profil na Instagramie, gdzie publikuje robione przez siebie zdjęcia. Tydzień temu na profilu Jacka Kopczyńskiego, pojawiło się wideo, na którym szczęśliwy tata dzieli się dobrymi wiadomościami o sukcesach synów. Filip dostał się do Liceum Filmowego Przy Warszawskiej Szkole Filmowej, a starszy syn Maks do Warszawskiej Szkoły Filmowej, na kierunek operatorsko-montażowy. 

Nastolatek pasjonuje się też motoryzacją. On i jego rodzice nie ukrywają, że z dala od głównych dróg zdarza mu się prowadzić samochód z automatyczną skrzynią biegów. Na jednym z portali Filip podkreślał, że zawsze robi to pod nadzorem opiekunów, np. w lesie, tak, by wszystko odbyło się bezpiecznie.

W kwietniu tego roku nastolatek pokazał po raz pierwszy, że przebywa w Hiszpanii. To tam spędził Wielkanoc 2022. Więcej zdjęć i filmów znajduje się na jego Instagramie.

Zobaczcie, jak zmieniał się Filip. Jeszcze niedawno miał krótkie i ciemne włosy, dziś jego fryzura jest dłuższa i znacznie jaśniejsza. Do którego z rodziców jest bardziej podobny?

Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Patrycja Markowska, syn Filip 2014

Patrycja Markowska, syn Filip 2014
Fot. VIPHOTO/East News

Filip Kopczyński teraz

Syn Patrycji Markowskiej, Filip Kopiczyński, Wielkanoc 2022

Syn Patrycji Markowskiej, Filip Kopiczyński, wiek, zdjęcia, wakacje
Fot. Instagram Filipa Kopiczyńskiego

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…