Patrycja Markowska, Paweł Deląg
Fot. Mikulski
HISTORIA MIŁOŚCI

Patrycja Markowska i Paweł Deląg tworzyli idealny związek, który szybko się zakończył... Dlaczego im nie wyszło?

Jakie tajemnice skrywa ich relacja?

Karol Sowa 3 sierpnia 2022 16:14
Patrycja Markowska, Paweł Deląg
Fot. Mikulski

Kiedy Patrycja Markowska zaczynała swoją karierę, na swojej drodze spotkała przystojnego aktora, który od razu skradł jej serce. Paweł Deląg oraz słynna wokalistka tworzyli idealny związek, który nagle się zakończył... Dlaczego im nie wyszło? 

Patrycja Markowska i Paweł Deląg - historia miłości 

Kiedy ulubienica słuchaczy miała 22 lata, poznała mężczyznę, który skradł jej serce. Amant polskiego kina po premierze filmu Quo Vadis stał się obiektem westchnień wielu dziewczyn. Do tego grona należała między innymi Patrycja Markowska. Młodsza o 9 lat wokalistka dopiero wchodziła w świat show-biznesu. Wtedy miała za sobą premierę pierwszej solowej płyty. 

Kiedy aktor i piosenkarka pierwszy raz się zobaczyli od razu między nimi zaiskrzyło. Patrycja była piękna, energiczna i bezpośrednia. I to zrobiło na Pawle największe wrażenie. 22-latka była oczarowana jego wrażliwością, delikatnością, szarmanckim zachowaniem oraz piwnymi oczami. Nie czekali długo i praktycznie od razu zaczęli bliżej się poznawać. Dla młodej wokalistki aktor zostawił swoją poprzednią dziewczyną - Bognę Sworowską. Zakochani nie mieli zamiaru ukrywać swoich uczuć. Często wychodzili na wspólne imprezy, romantyczne spacery po plaży wsłuchując się w niezwykły dźwięk fal. W tym związku nie brakowało czułości i miłości. Jednak w pewnym momencie wszystko się posypało. Zaczęły się pierwsze kłótnie i łzy. Jak widać, oboje nie mieli łatwych charakterów. „Jestem typem człowieka, który potrzebuje bardzo dużo wolności w relacjach. I w przyjaźni, i w miłości. Wolności to znaczy, że nikt inny mnie nie kontroluje, nikt nie próbuje mnie zdominować”, wyznał Paweł Deląg.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Adrianna Biedrzyńska: „Nie tkwię obecnie w żadnym związku. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn”

Patrycja Markowska, Paweł Deląg
Fot. Mikulski

Patrycja chciała jedynie stabilizacji. Od dłuższego czasu podkreślała, że chce wzorować się na swoich rodzicach, którzy zbudowali szczęśliwy i harmonijny związek. Jak widać, wokalistka właśnie do tego dążyła. Chciała stworzyć własna rodzinę... Chciała po prostu zostać mamą i żoną. „Miałam tendencje do zakochiwania się w wolnych ptakach, ludziach o dość szalonych osobowościach. Te osoby nie do końca chciały angażować się w związek tak jak ja", powiedziała po wielu latach. 

Oboje podjęli decyzję o rozstaniu. Nie chcieli dłużej się niszczyć. Ona miała złamane serce: „W moim życiu nie zawsze było kolorowo. Przynajmniej zostają piosenki, które są dla mnie rodzajem pamiętnika”, mówiła. W tamtym czasie bardzo cierpiała. Swój smutek przelała na nowe piosenki. W 2003 roku napisała utwór pod tytułem Zapach mężczyzny, który miał nawiązywać do jej związku ze słynnym aktorem.  

Po wielu latach znowu ich drogi się połączyły. Jednak tylko w pracy. Oboje w 2020 roku wzięli udział w programie Ameryka Express: „Paweł do mnie zadzwonił, że też będzie w tym show, nie wiedziałam jednak, że będziemy razem lecieć. A okazało się, że ja miałam koncert, on zaplanowane wcześniej zdjęcia i ostatecznie mieliśmy jeden samolot. Ucieszyłam się, bo bałam się, że gdzieś nie wsiądę… Sama jakbym wysiadła na tej Kostaryce, gdzie była przesiadka, to bym umarła” mówiła. 

Jak wiadomo, artystka na nowo uwierzyła w miłość. Zakochała się w Jacku Kopczyśnkim, z którym dzisiaj wychowuje 14-letniego Filipa. 

CZYTAJ TEŻ: Aleksandra Żebrowska pokazała figurę po porodzie! Jej szczerość jest rozbrajająca

Patrycja Markowska, Paweł Deląg
Fot. Krzysztof Kuczyk/Forum

Patrycja Markowska, Paweł Deląg
Fot. Mikulski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?