Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Bliscy Rafała Szatana nie mogą uwierzyć, że odpadł on z Tańca z gwiazdami. Co napisali w sieci?

Zrozpaczona była też córeczka aktora

Rafał Kowalski 23 września 2019 13:00
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od ostatniego odcinka Tańca z gwiazda minęły już cztery dni, a duża grupa wielbicieli programu wciąż nie może pogodzić się z tym, że odpadł z niego Rafał Szatan. Podobnie zasmuceni są bliscy tancerza oraz jego taneczna partnerka. Wszyscy uważają, że aktor opuścił piątkowy program za wcześnie.

Opinie po 2. odcinku Tańcu z gwiazdami. Z programu odpadł Rafał Szatan

Pierwsze minuty po ogłoszeniu werdyktu były ciężkie dla samego artysty, ale też jego żony i córki. Basia Kurdej-Szatan z córką Hanią przytulały się mocno, wspierały wzajemnie i z trudem powstrzymywały łzy. Chwilę później, na Instagramie, żona Rafała Szatana nie ukrywała, że uważa werdykt za niesprawiedliwy. „Kocham Cię Kochanie!! Tańczyłeś przepięknie!!! Jesteś mega zdolny!!!! Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z ocenami jury dzisiejszymi... Nie czaję... :(( To po prostu telewizji.... Za to idźcie zobaczyć Rafała w „Rock of Ages” w Teatrze Syrena - wymiata tam!!!!! Jestem z Ciebie ogromnie dumna!!!”, napisała aktorka w sieci.

Smutku nie umiała też ukryć Lenka Klimentova, która przez kilka tygodni uczyła aktora tańczyć. „Zbieram się i zbieram... […] Bardzo to boli, bo wiem że zdecydowanie za szybko skończyła się nasza przygoda z Tańcem z gwiazdami. Wiecie jak ja się cieszyłam że tańczę z chłopakiem z którym będę mogła pokazać ciekawe choreografie, przede wszystkim taneczne, wykorzystać jego Talent w śpiewaniu graniu na instrumenty, aktorstwo i do tego wszystkiego się bawić. Tancerze w tym programie nie mają wpływu na to z kim tańczą, jaka gwiazda będzie im przydzielona a ja w tej edycji bardzo dziękuję za to że mogłam być twoją partnerką ja i nie zmieniam zdania dlatego że odpadliśmy bo ten program daje nam to co najważniejsze- przyjaźń”, napisała profesjonalistka w sieci. Dodała też, że krytykę jej występów z Rafałem Szatanem uważa za niesłuszną. „Nie ukrywam że czytam niektóre wasze komentarze i wpisy w Internecie(tak naprawdę tak jak prawie każdy w tym programie a nie tylko) I one są niektóre bardzo przykre ale większość daje mi wielką sile i docenienie. Za to wam bardzo wszystkim dziękuję bo w takich momentach to jest potrzebne i bardzo miłe”, zakończyła ukochana Jana Klimenta.

Będziecie oglądać kolejne odcinki Tańca z gwiazdami? Mamy nadzieję, że odpadnięcie męża nie osłabi formy i zapału Barbary Kurdej-Szatan… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.