Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Frycz ponownie została mamą! Aktorka zdradziła, kto jest ojcem jej drugiej córki

Aktorka powitała na świecie córkę Zosię 

Dorota Falkowska 26 października 2021 09:56
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Olga Frycz ponownie została mamą. Aktorka znana z roli Ali Zduńskiej w "M jak miłość" 18 października urodziła drugą córkę. Dzisiaj przedstawiła ją światu, publikując piękne zdjęcie na swoim instagramowym profilu. 

Olga Frycz po raz drugi została mamą

"Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości", czytamy pod uroczym zdjęciem mamy z córką. Pierwsza pociecha Olgi Frycz, Helena, przyszła na świat we wrześniu 2018. Ojcem trzylatki jest Grzegorz Sobieszek, z którym aktorka rozstała się w 2019 roku. W czerwcu tego roku Olga Frycz podzieliła się ze światem wiadomością o drugim dziecku, podkreślając przy tym, że zamierza wychować córeczkę samodzielnie. Swoją decyzję gwiazda dokładnie opisała w poście na Instagramie. „Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór”, napisała Olga Frycz.

Czytaj też: Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Aktorka wychowa dziecko sama: „To mój własny, świadomy wybór”

Olga Frycz wyjawiła, kto jest ojcem jej drugiej córki

Do tej pory nie wiadomo było, kto jest ojcem drugiego dziecka aktorki. Olga Frycz postanowiła podzielić się tą informacją w najnowszym wpisie. Okazuje się, że tatą Zosi jest Łukasz Nowak, podróżnik, mówca motywacyjny i założyciel klubu podróżników Soliści, którego aktorka miała poznać na Teneryfie. Pogłoski o ich związku krążyły w mediach przez kilka miesięcy, ale aktorka zapytana wprost, czy jest z kimś obecnie związana, stanowczo zaprzeczyła i tym samym ucięła wszelkie plotki na ten temat. W swoim najnowszym wpisie Olga Frycz wyjawiła, kto jest ojcem jej drugiej córki, opatrując zdjęcie podpisem: "Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy. 🧡". 

Szczęśliwej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy samych szczęśliwych chwil! 

Czytaj też: Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się po 3,5 latach związku...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.