Jacek Kramek nie żyje
Fot. Instagram @Jacodepol
POŻEGNANIE

Znamy oficjalną przyczynę śmierci Jacka Kramka. Okazuje się też, że 32-latek miał zostać tatą...

To oraz szczegóły pogrzebu trenera podały bliskie mu osoby

Rafał Kowalski 22 lipca 2021 13:11
Jacek Kramek nie żyje
Fot. Instagram @Jacodepol

Odejście Jacka Kramka mocno poruszyło nie tylko tych, którzy znali trenera personalnego na co dzień, ale i internautów, którzy wcześniej nie zetknęli się z osiągnięciami 32-latka. Śmierć w tak młodym wieku zawsze jest bowiem podwójnie przykra i szokująca. Trener gwiazd (między innymi Mai Bohosiewicz, Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela) miał wiele zawodowych planów, marzeń a także – jak podała w najnowszym wywiadzie Anna Skura – oczekiwał narodzin dziecka.

Okoliczności śmierci Jacka Kramka – przyczyna zgonu, szczegóły pogrzebu

Wczoraj popołudniu na profilu facebookowym siostry trenera personalnego pojawił się wpis, z którego dowiadujemy się, w jakich okolicznościach w ostatni poniedziałek odszedł 32-latek. „Jak pewnie część z Was już wie, okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem. Bardzo Cię kocham braciszku… całym sercem”, napisała w sieci Marianna Wiktoria Kramek.

W dalszej części oświadczenia bliska zmarłemu osoba dopisała informacje dotyczące ostatniego pożegnania Jacka Kramka. Na uroczystość są zaproszeni wszyscy chętni. „Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz. 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul. Wóycickiego (cmentarz północny - brama główna przy dzwonnicy). Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Cienistej 20”, czytamy we wpisie, pod którym pojawiło się wiele kondolencji.

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Jacek Kramek. Trener personalny miał zaledwie 32 lata. Oto wspomnienia gwiazd

Jacek Kramek nie żyje, trener gwiazd
Fot. Instagram: Marcina Hakiela; Katarzyny Cichopek

Jacek Kramek miał zostać wkrótce ojcem. Anna Skura o planach zmarłego trenera

Okoliczności nagłego odejścia ulubieńca polskich gwiazd są przykre i szokujące. Jeszcze smutniej odbieramy tę śmierć po ostatnim wywiadzie Anny Skury dla Faktu. Blogerka, która przyjaźniła się z 32-latkiem, wyznała, że Jacek Kramek i jego partnerka spodziewali się dziecka. Mieli je przywitać na świecie już wkrótce. „Traktowałam go trochę jak starszego brata, dlatego jego nagłe odejście tak mną wstrząsnęło i jest takie bolesne. Jeszcze w zeszłym tygodniu wysłał mi wiadomość, że koniecznie musimy się zobaczyć i umówić na trening. Tak bardzo się cieszył, że zostanie tatą. Ale nie zdążyłam na nią odpowiedzieć”, czytamy na stronie dziennika.

W rozmowie z tą samą redakcją Anna Skura wspominała Jacka Kramka jako człowieka ciepłego, godnego zaufania i rodzinnego. „Tym, co było dla niego zawsze najważniejsze, była na pewno jego rodzina, mama i dziewczyna. To były kobiety jego życia, zawsze tak ciepło mi o nich opowiadał. Z drugiej strony był człowiekiem niezwykle oddanym swej pracy. Naprawdę to kochał, wkładał w tę pracę mnóstwo serca i to nie pieniądze były tu dla niego najważniejsze”, podkreśliła podróżniczka, która prywatnie znała trenera gwiazd od kilku lat.

Bliskim Jacka Kramka wysyłamy wiele wspierających w tej trudnej chwili myśli. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.