Jacek Kramek nie żyje
Fot. Instagram @Jacodepol
POŻEGNANIE

Nie żyje Jacek Kramek. Trener personalny gwiazd miał zaledwie 32 lata. Co się stało?

Są pierwsze nieoficjalne informacje...

Rafał Kowalski 20 lipca 2021 11:27
Jacek Kramek nie żyje
Fot. Instagram @Jacodepol

Smutna i niespodziewana informacja dotarła do nas kilka godzin temu. Nie żyje Jacek Kramek – trener personalny, który wielu polskim gwiazdom pomagał osiągnąć idealną sylwetkę. Mistrz swojego fachu zmarł nagle w wieku 32 lat. Jego odejście opłakują najbliżsi, współpracownicy i osoby znane, którym pomagał na co dzień. O przyczynie śmierci mężczyzny mówi się tylko nieoficjalnie.

Jacek Kramek – okoliczności śmierci. Co się stało?

W poniedziałek wieczorem na profilu firmy Jacka Kramka pojawiła się przykra informacja, której nikt się nie spodziewał. Z wpisu dowiedzieliśmy się, że 32-latek zmarł. „Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 - 19.07.2021”, czytamy na profilu firmy Jacedepol.

W osobnym krótszym wpisie ukochanego Jacka Kramka pożegnała też jego siostra, tym samym potwierdzając smutne wieści. Dlaczego 32-latek nie żyje? Jedynie nieoficjalnie mówi się, że przyczyną jego śmierci był udar mózgu. Bliscy Jacka Kramka nie odnieśli się jednak jeszcze do tej informacji.

Jacek Kramek nie żyje, przyczyny
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Jacek Kramek nie żyje – wspomnienia gwiazd

Bolesna informacja dotarła wczoraj wieczorem do gwiazd, które Jacek Kramek miał przyjemność trenować. Jeszcze w zeszłym tygodniu trener personalny dzielił się filmami z ćwiczeń wykonywanych przez Marcina Hakiela i Katarzynę Cichopek. Aktorka pożegnała przyjaciela i trenera w instagramowym wpisie. „Jacuś, Mistrzu…dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz… Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny”, czytamy na profilu Kasi Cichopek.

Jacek Kramek nie żyje, trener gwiazd
Fot. Instagram: Marcina Hakiela; Katarzyny Cichopek

Piękne słowa na temat zmarłego zamieściła też w sieci Anna Skura. „Są wiadomości, których nigdy nie chcemy usłyszeć i Ludzie, o których nigdy nie chcemy zapomnieć, bo mają wyjątkowe miejsce w naszym sercu. Jacuś nasze serca przestały bić razem z Twoim. Kocham Cię Psiapsi, nasza Piękna Istoto, dziękuje za każdą jedną piękną chwilę, którą mogłam z Tobą przeżyć”, zaczęła swój wpis pełny wspomnień. „Nikt nigdy nie doprowadził mnie do takiej ilości śmiechu jak Ty. Dziękuje za wszystkie wylane i łzy i kropelki potu, które płynęły, gdy chciałeś mnie zajechać lub gdy to moje serce pękało ze smutku. Bo byłeś tak wielkim oparciem dla mnie, i to co Ci tyle razy mówiłam „najlepszą terapią”, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Dziś moje serce znowu pęka na tysiące kawałeczków… Tak bardzo będziemy wszyscy za Tobą tęsknić Ty postrzelony wariacie”, zakończyła autorka profilu WhatAnnaWears.

Kilka ważnych słów zostawiła też na Instagramie inna podopieczna zmarłego wczoraj trenera – Maja Bohosiewicz. „Jacuś, Jacenty, super człowieku z którym na 60minut treningu przypadało 20minut rozmów. Byłeś dla mnie zawsze bardzo serdecznym, zmotywowanymi gościem. Zawsze witałeś mnie z szerokim uśmiechem i robiliśmy sobie żarty. Miliony twoich powiedzonek, bzdury które bawiły mnie do łez i poranne okrzyki: gdzie jest koń który mnie trenuje??? Potrafiłeś zjednać sobie ludzi i z trenera stawałeś się terapeutą. z samego środka siebie opowiedzieć mi historie z dzieciństwa, urywki życia które mówiły o tym jak wrażliwym i dobrym facetem byłeś. Leże w łóżku i myślę o Tobie, że znowu dałeś mi lekcje, że trzeba być tu i teraz i cieszyć się wszystkim tym co się ma. Wiem, że wiele ludzi będzie cierpieć bo sprawiłeś że przy Tobie było dobrze i kolorowo. Odpoczywaj”, czytamy w poście aktorki.

Kim był Jacek Kramek? Trener personalny gwiazd zmarł w wieku 32 lat

Jacek Kramek prowadził swój profil w serwisie Linkedin i to z niego dowiadujemy się o przebiegu jego zawodowej kariery. Na koncie zmarłego 32-latka czytamy: „Trener personalny z wieloletnim stażem, motywator w mediach i specjalista w treningach dla kobiet poprzez kompleksową opiekę online, jak i na sali treningowej. Były sportowiec -zawodnik i złoty medalista wielu imprez na arenie międzynarodowej federacji IFBB w Kulturystyce i Fitnessie. Absolutny Mistrz Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku ale i 4 zawodnik Mistrzostw Świata z 2018 roku. Zdobywca statuetki Fitness Motywatora 2014 roku. Wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4. […] Twórca platformy Jacek Kramek Nowy Wymiar Treningu pod adresem www.jacodepol.com , gdzie stałe motywuje ludzi do pracy nad swoim zdrowiem i energia a co najważniejsze pracą z podopiecznymi jaką stałe przedstawia w mediach społecznościowych…”.

Bliskim Jacka Kramka wysyłamy wyrazy współczucia. 

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje Artur Ligęska. Okoliczności jego śmierci rodzą wiele pytań... Polak rok spędził w arabskim więzieniu. Artur Ligęska miał 40 lat

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.