EN_01478898_3995, książę William, księżna Kate, książę George, Euro 2020: Książęta Cambridge kibicują swojej drużynie
Fot. JOHN SIBLEY/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najnowsze fotografie księcia George'a podbiły serca fanów!

Syn księcia Williama i księżnej Kate kocha sport

Olga Figaszewska 24 stycznia 2022 17:02
EN_01478898_3995, książę William, księżna Kate, książę George, Euro 2020: Książęta Cambridge kibicują swojej drużynie
Fot. JOHN SIBLEY/AFP/East News

O synku księcia Williama i księżnej Kate mówi dziś cały świat. Najnowsze fotografie George’a podbiły serca fanów. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których książę oddaje się swojej sportowej pasji. Jak sobie radzi na boisku?

Książę George lubił piłkę nożną? Tak radzi sobie na boisku

Bez wątpienia jest najsłynniejszym królewskim dzieckiem na świecie. Książę George w lipcu będzie obchodził 9. urodziny. Najstarsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate wie, że w przyszłości może pełnić ważną rolę. Jest trzeci w kolejności do brytyjskiego tronu. „William nie ujawnił światu, w jaki sposób przekazał synowi tę wielką wiadomość, ale było to gdzieś w okolicach siódmych urodzin chłopca - w 2020 roku. Mówi się, że jego rodzice szczegółowo opisali, co będzie szczególnie wiązało się z życiem George'a w przyszłej królewskiej „służbie i obowiązkach”, podaje w książce „Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów” Robert Lacey. 

Wkrótce George będzie wdrażany w królewskie obowiązki. Już uczy się zasad protokołu i etykiety.  Ale rodzice starają się, by na razie George miał beztroskie, bezpieczne i stabilne dzieciństwo. „To jest część jego wychowania. Obserwując rodziców, dziadków, prawdopodobnie wkrótce zacznie rozumieć, że jego życie ma wagę państwową”, podkreślała  Catherine Mayer. 

Zobacz też: Wielka Brytania. Książę George już wie, że będzie królem! Tak pałac przygotowuje go do tej roli

Książę George, 2019 rok
Fot. Rex Features/East News

Książę George w 2019 roku

Książę George odziedziczył pasję do sportu po tacie

Książę George chodzi do prywatnej szkoły w Londynie. I okazuje się, że książę William wpisał już syna na listę uczelni, w której sam studiował. Najstarsza pociecha pary odwiedzi mury tej placówki za kilka lat. Na razie, George poświęca swój czas przede wszystkim pasjom i zabawie. Książę gra w tenisa i uwielbia klocki lego. Okazuje się, że jest także fanem piłki nożnej. Nie od dziś wiadomo, że książę William jest wielkim fanem drużyny Aston Villa. Nic dziwnego, że pasję do tego sportu książę George odziedziczył po tacie. Często wraz z rodzicami podziwia zmagania zawodników z trybun. Dwa lata temu z zapartym tchem śledził poczynania reprezentacji Anglii na Euro 2020!

Okazuje się, że najstarsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate sama trenuje piłkę nożną w szkolnej drużynie. Kilka dni temu George miał okazję sprawdzić się na boisku. Mógł liczyć na ogromne wsparcie dumnego taty, księcia Williama. A fotografie z wydarzenia od razu pojawiły się w sieci. Widać na nich ogromne skupienie i zaangażowanie pociechy książęcej pary. George był skoncentrowany na grze i dawał z siebie wszystko! 

Po wszystkim książę William zapozował do wspólnego zdjęcia z przeciwną drużyną. Można je zobaczyć pod tym linkiem.  

Czytaj także: Królowa Elżbieta przygotowuje prawnuka do roli króla. Ośmiolatek przechodzi prawdziwe treningi

książę William, księżna Kate, książę George, Euro 2020: Książęta Cambridge kibicują swojej drużynie
Fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Książę William, księżna Kate i książę George podczas Euro 2020 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?