księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Najmłodszy syn księżnej Kate z nianią w muzeum. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Musicie zobaczyć te zdjęcia

Gabriela Czernecka 28 stycznia 2020 13:53
księżna Kate, książę Louis
Fot. Instagram @theroyalfamily

Mimo ogromnej popularności członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej starają się żyć jak wszyscy. Wspólnie jeżdżą na rodzinne wakacje, a Kate i William często odwożą swoje dzieci do szkoły i przedszkola. Zwykle u boku książęcej pary mamy okazję zobaczyć dwójkę ich dzieci - George'a i Charlotte. Kate i William  mają świadomość tego, że ich dzieci w przyszłości jeszcze bardziej będą narażone na medialny szum wokół nich, starają się więc zapewnić im jak najwięcej prywatności. To udaje im się z pewnością w przypadku najmłodszego syna, Louise'a, który jest dopiero piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. Londyńczycy musieli być mocno zdziwieni, kiedy kilka dni temu zobaczyli małego księcia w muzeum! 

Nowe zdjęcia księcia Louise'a

Książę Louis jest najmłodszym synem książęcej pary Cambridge. Niebawem skończy dwa lata, ale już nieraz mieliśmy okazję widzieć go w towarzystwie rodziców podczas ważnych uroczystości. Wciąż pozostaje jednak najmniej medialnym członkiem ich rodziny. Nic dziwnego, że Londyńczycy byli mocno zaskoczeni, gdy kilka dni temu zobaczyli małego księcia w muzeum. Chłopiec przebywał oczywiście pod opieką niani Marii Borallo, która nie spuszczała go z oczu. Fanom rodziny królewskiej udało się zrobił mu zdjęcia, które już zdążyły pojawić się w sieci. Zobaczcie, jak wyglądał!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.