KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nie będzie pojawiał się publicznie? Sprawdzamy, kiedy Meghan i Harry znów pokażą synka!

Rodzice zamierzają strzec jego prywatności

Gabriela Czernecka 15 maja 2019 13:42

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, czyli syn Meghan i Harry'ego od kilku dni jest na świecie. Chłopiec miał już okazję poznać babcię, Dorię Ragland oraz pradziadków, Elżbietę II i księcia Filipa. Wczoraj w rezydencji Frogmore Cottage młodych rodziców odwiedzili także Kate i William. Wygląda na to, że Archie poznał już większość swojej rodziny, przed nim jeszcze tylko spotkanie z Karolem i Camillą oraz dziećmi książęcej pary Cambridge. A my postanowiliśmy sprawdzić, kiedy teraz fani rodziny królewskiej będą mieli okazję zobaczyć Archiego publicznie!

Chrzest Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora

Harry i Meghan z pewnością udowodnili już, że nie zamierzają wieść życia w świetle reflektorów. Książę już po zaręczynach zapowiedział: „Postanowiłem wieść w miarę normalne życie i jeśli doczekam się dzieci, pragnę dla nich tego samego” i wygląda na to, że swojej myśli wciąż się trzyma. Wraz z żoną tuż przed narodzinami pierwszego syna przeprowadzili się do wiejskiej posiadłości Frogmore Cottage, gdzie mają zapewnioną prywatność, na jaką liczyli. I faktycznie, ponad miesiąc przed porodem Meghan zniknęła z życia publicznego, a Harry pojawiał się tylko sporadycznie.

Od narodzin ich dziecka mija ponad tydzień. Para w zaciszu domu zajmuje się synkiem. Jak na razie nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy ich razem. Harry niedawno uczestniczył w konferencji prasowej Invictus Games, ale jak podają źródła pałacu, Meghan jest na urlopie macierzyńskim i przynajmniej przez najbliższy miesiąc nie będzie pokazywać się publicznie. A kiedy po raz kolejny będziemy mieli okazję zobaczyć ich synka? Przypomnijmy, że Kate i William w szczególny sposób chronią wizerunek najmłodszego dziecka. Książę Louis już zyskał miano najbardziej tajemniczego członka royal family. Dotychczas widziano go zaledwie kilka razy - podczas narodzin (23 kwietnia 2018), podczas chrztu (9 lipca 2018) podczas 70. urodzin księcia Karola (14 listopada 2018) kiedy to opublikowano zdjęcia jubilata z całą rodziną. Chłopiec pozował także na wspólnej rodzinnej fotografii z całą rodziną, a jego pierwsze oficjalne fotografie pojawiły się dokładnie w jego pierwsze urodziny. 

Od tamtej pory książę Louis w przeciwieństwie do rodzeństwa, nie jest zbyt często pokazywany publicznie. Para książęca Cambridge w ten sposób chce zapewnić mu prywatność, ale i normalne dzieciństwo. Podobnie swoje dziecko będą wychowywać także Meghan i Harry. Archie Harrison, tak jak Louis, nie ma zbyt wielkich szans na zostanie królem, więc nie musi wciąż pozować do zdjęć i pojawiać się u boku rodziców. Chłopiec nie ma jak na razie żadnych obowiązków z ramienia królowej, może więc wieść spokojne życie. A o takie z pewnością zadbają jego rodzice. Kiedy więc będziemy mogli po raz kolejny podejrzeć, jak wygląda syn Meghan i Harry'ego?

Najprawdopodobniej w dniu jego chrztu. O dacie i chrzestnych, których wybrali młodzi małżonkowie z pewnością poinformuje pałac, ale to nastąpi pewnie dopiero za około trzy miesiące. Wówczas mamy nadzieję na to, że para pokaże swojego synka, nie jest to jednak pewna informacja. Harry i Meghan mogą bowiem zadecydować, że chrzest będzie miał charakter prywatny i wówczas podzielą się z nami jedynie fotografiami z przebiegu uroczystości. Jak na razie pozostaje nam więc cierpliwie czekać na jego pierwsze oficjalne zdjęcia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.