Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TYLKO U NAS!

Basia Kurdej-Szatan jednak zostanie wyrzucona z M jak miłość? Znamy prawdę!

Mamy komentarze aktorki i produkcji

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2019 13:59
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Burza wokół odsunięcia Basi Kurdej-Szatan od niektórych projektów związanych z TVP trwa. Prezenterka i aktorka nie będzie już prowadzić żadnej z wersji hitowego muzycznego show The Voice. Wciąż pojawiają się jednak nowe informacje dotyczące usunięcia wątki aktorki w serialu M jak miłość. Dziś Super Express podał, że widzowie nie zobaczą Kurdej-Szatan na ekranie od wiosny. Jaka jest prawda?

Barbara Kurdej-Szatan i produkcja M jak miłość dementują plotki

Dziennikarze Super Expressu zasugerowali, że choć wątek Basi Kurdej-Szatan w M jak miłość trwa, to niedługo się to zmieni. Scenarzyści i władze telewizji nie chcą bowiem, by aktorka nagle pożegnała się z widzami. Dlatego jej zniknięcie z ekranu miało podobno zostać ustalone na wiosnę 2020 roku. Dodatkowo gwiazda miała według informatora dziennika poprosić o zmiany w grafiku, tak by mogła pracować mniej. Wszystko po to, że potrzebuje teraz czas na treningi do Tańca z gwiazdami a także chciałaby odprowadzać córkę od września do szkoły.

Jak udało się nam dowiedzieć, informacja podane przez Super Express nie są prawdziwe. Produkcja nie ma planów zrezygnowania z wątku Basi Kurdej-Szatan. Nikt nie wie też nic o tym, by poprosiła o ograniczenie ilości pracy. „Nie mamy takich planów, by ograniczać bądź całkowicie zrezygnować z wątku serialowej Joanny. Co więcej, sceny z udziałem Basi będziemy nagrywać tak samo intensywnie. Aktorka nie prosiła o żadne zmiany w grafiku ze względu na inne obowiązki”, powiedziała w rozmowie z nami Karolina Baranowska z produkcji serialu. Informację o planie wyrzucenia z serialu zdementowała także sama Barbara Kurdej-Szatan. „Nic o tym nie wiem :)”, napisała nam.

Wielbiciele serialu mogą więc spać spokojnie. Losy bohaterów granych przez Basię Kurdej-Szatan, ale też Pawła Deląga i Sławka Uniatowskiego, którzy partnerują aktorce, nieustannie będziemy mogli obserwować na ekranie. Na wiosnę także! 

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.