Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
TYLKO U NAS!

Basia Kurdej-Szatan jednak zostanie wyrzucona z M jak miłość? Znamy prawdę!

Mamy komentarze aktorki i produkcji

Rafał Kowalski 2 sierpnia 2019 13:59
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Burza wokół odsunięcia Basi Kurdej-Szatan od niektórych projektów związanych z TVP trwa. Prezenterka i aktorka nie będzie już prowadzić żadnej z wersji hitowego muzycznego show The Voice. Wciąż pojawiają się jednak nowe informacje dotyczące usunięcia wątki aktorki w serialu M jak miłość. Dziś Super Express podał, że widzowie nie zobaczą Kurdej-Szatan na ekranie od wiosny. Jaka jest prawda?

Barbara Kurdej-Szatan i produkcja M jak miłość dementują plotki

Dziennikarze Super Expressu zasugerowali, że choć wątek Basi Kurdej-Szatan w M jak miłość trwa, to niedługo się to zmieni. Scenarzyści i władze telewizji nie chcą bowiem, by aktorka nagle pożegnała się z widzami. Dlatego jej zniknięcie z ekranu miało podobno zostać ustalone na wiosnę 2020 roku. Dodatkowo gwiazda miała według informatora dziennika poprosić o zmiany w grafiku, tak by mogła pracować mniej. Wszystko po to, że potrzebuje teraz czas na treningi do Tańca z gwiazdami a także chciałaby odprowadzać córkę od września do szkoły.

Jak udało się nam dowiedzieć, informacja podane przez Super Express nie są prawdziwe. Produkcja nie ma planów zrezygnowania z wątku Basi Kurdej-Szatan. Nikt nie wie też nic o tym, by poprosiła o ograniczenie ilości pracy. „Nie mamy takich planów, by ograniczać bądź całkowicie zrezygnować z wątku serialowej Joanny. Co więcej, sceny z udziałem Basi będziemy nagrywać tak samo intensywnie. Aktorka nie prosiła o żadne zmiany w grafiku ze względu na inne obowiązki”, powiedziała w rozmowie z nami Karolina Baranowska z produkcji serialu. Informację o planie wyrzucenia z serialu zdementowała także sama Barbara Kurdej-Szatan. „Nic o tym nie wiem :)”, napisała nam.

Wielbiciele serialu mogą więc spać spokojnie. Losy bohaterów granych przez Basię Kurdej-Szatan, ale też Pawła Deląga i Sławka Uniatowskiego, którzy partnerują aktorce, nieustannie będziemy mogli obserwować na ekranie. Na wiosnę także! 

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…