Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To nagranie to dowód na to, że Kate za wszelką cenę chroni wizerunek księcia Louisa!

Zrobiono je, gdy mały książę miał sześć miesięcy

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 11:36
Chrzest księcia Louisa, księżna Kate
Fot. Getty Images

Wizerunek księcia Louisa jest bodaj jedną z najpilniej strzeżonych rzeczy w rodzinie królewskiej w ostatnim czasie. O ile książę George i księżniczka Charlotte zachwycali opinię publiczną wizerunkiem na oficjalnych fotografiach i wystąpieniami podczas oficjalnych wyjść u boku rodziców, o tyle najmłodsze dziecko Kate i Williama trzymane jest z dala od mediów i fotoreporterów. Wszystko wskazuje na to, że książęca para Cambridge celowo rzadko pokazuje swojego najmłodszego potomka. To nagranie jest tego dowodem!

Nowe zdjęcia księcia Louisa na urodziny księcia Karola

Książę Louis, najmłodsze dziecko Kate i Williama, rzadko pokazywany jest publicznie. Od narodzin, które miały miejsce 23 kwietnia 2018, pojawił się zaledwie na swoim chrzcie, który odbył się 9 lipca.  Wcześniej mieliśmy okazję podziwiać dwa jego zdjęcia, opublikowane dwa tygodnie po narodzinach, a później właśnie oficjalne fotografie z chrztu

Po tym książę Cambridge na długi czas zniknął z medialnych publikacji. Na jego temat pojawiła się jedynie wzmianka, dotycząca tego, że uczestniczył w prywatnym przyjęciu z okazji piątych urodzin księcia George'a. Na początku października rodzinę Kate i Williama mieliśmy okazje podziwiać na ślubie księżniczki Eugenii, ale u boku księcia George'a i księżniczki Charlotte znów zabrakło księcia Louisa. Tego dnia, jak podawały brytyjskie media, został z nianią w domu. 

Nowe nagranie księcia Louisa

Na najnowsze fotografie księcia Louisa musieliśmy poczekać aż do 70. urodzin księcia Karola . Opublikowano wówczas serię wyjątkowych zdjęć następcy brytyjskiego tronu z malutkim księciem. Mimo tego co niektórzy zastanawiają się, dlaczego książęca para Cambridge tak bardzo chroni wizerunek swojego najmłodszego dziecka. Nagranie, które udostępniono na Twitterze jest tego dowodem. To na nim William i Kate wysiadają z helikoptera. Na rękach księżnej dostrzegamy małego księcia, ale czujna matka, zauważając zgromadzonych fanów, zasłania buzię synka.

Nie da się nie zauważyć, że Kate i William nieco zmienili strategię, jeśli chodzi o upublicznianie wizerunku swoich pociech. Para od jakiegoś czasu ogranicza tego rodzaju publikacje. Stąd na przykład, z okazji trzecich urodzin księżniczki na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Twitterze pojawiły się życzenia dla Charlotte, ale zamieszczono przy nich stare zdjęcie, zrobione dziewczynce z okazji rozpoczęcia nauki w przedszkolu. William i Kate nie chcą wykorzystywać wizerunku swoich dzieci. Książę George jako trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu automatycznie stał się osobą publiczną, podobnie jak Charlotte, która jest czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu.

Książę Louis zajmuje dopiero piąte miejsce w sukcesji, dla wielu mało prawdopodobne jest, że kiedykolwiek zostanie królem, stąd rodzice starają się już od małego chronić jego wizerunek. Dzięki temu łatwiej będzie mu w przyszłości wieść życie z dala od pałacowego zgiełku i medialnego zainteresowania. Ciekawa strategia, prawda?  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.