Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Krakow 14. Mastercard OFF CAMER
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST nEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Dziennik ujawnił powód rozpadu ich związku

O czym mowa?

Olga Figaszewska 2 listopada 2022 13:06
Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Krakow 14. Mastercard OFF CAMER
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST nEWS

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki kilka dni temu przekazali, że zakończyli swój związek. Wiadomość opublikowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeden z portali miał dotrzeć do informacji, co było powodem ich rozstania. 


Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Ich relacja wzbudzała ogromne zainteresowanie fanów. W oczach wielbicieli pary, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli duet idealny. Rzadko uchylali rąbka tajemnicy jeśli chodzi o ich życie prywatne. Wspierali się, szanowali swoją przestrzeń, kibicowali sobie w osiąganiu kolejnych zawodowych celów.

„Dużą siłą naszego związku jest to, że dajemy sobie dużo przestrzeni na rozwój, na swoich różnych przyjaciół… Chociaż mamy też bardzo dużo wspólnych, więc naprawdę prawie wszystkie wolne chwile spędzamy razem. Ale Nikodem ma swój czas, swoje sprawy zawodowe, szkołę kończy, będzie pisał teraz magisterkę itd.”, mówiła jakiś czas temu Julia Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Zakochani zachwycali wspólnymi zdjęciami z podróży. W pewnym momencie podjęli decyzję, by razem zamieszkać. „Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem”, dodawała wokalistka i aktorka. Głośno było niedawno o teledysku artystki, w którym pojawił się jej ukochany.

Czytaj też: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się: „Wciąż mamy dla siebie ocean dobroci”

Dlaczego Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali? Tabloid ujawnia powód

Od jakiegoś czasu media informowały o kryzysie w ich związku. Kilka dni temu Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ogłosili, że ich relacja przeszła do historii. „Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!”, napisali pod wspólnym zdjęciem.

Dla fanów pary było to ogromne zaskoczenie. A niektórzy dopatrują się w ich wyznaniu halloweenowego psikusa i twierdzą, że zakochani wcale ze sobą nie zerwali. Tymczasem jeden z portali podał, co mogło być przyczyną rozstania.

Jak donosi Super Express.pl, problemem miał być napięty grafik i ilość zawodowych zobowiązań. Zakochani mieli się ze sobą mijać.  „Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu”, możemy przeczytać na se.pl.  

Sprawdź też: Zbigniew Zapasiewicz i Olga Sawicka – była jego studentką, stała się miłością życia

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiOtwarcie Probierni Urbanowicz, maj 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, maj 2022

Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Krakow 14. Mastercard OFF CAMER
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST nEWS

Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Kraków 14. Mastercard OFF CAMER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.