Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 12/2023
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksander Kwaśniewski odwołał zaplanowane spotkania. Były prezydent przeszedł operację

„Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli”, uspokaja córka polityka

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2023 07:24
Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 12/2023
Fot. Zuza Krajewska

Aleksander Kwaśniewski odwołał zaplanowane spotkania. Poinformowano, że były prezydent przeszedł operację. Jak czuje się polityk? Aleksandra Kwaśniewska uspokaja i dziękuje internautom za słowa wsparcia. 

Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację   

W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, były prezydent miał spotkać się z czytelnikami swojej książki podczas Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. Aleksander Kwaśniewski nie zjawi się w Trójmieście ze względu na problemy zdrowotne. Polityk przeszedł operację i przechodzi rekonwalescencję. Informację podano na facebookowej stronie „Nagrody Literackiej Gdynia”. Aleksander Kwaśniewski musiał odwołać zaplanowane spotkania.

„Z przykrością musimy poinformować o odwołaniu ostatniego, finałowego spotkania Festiwalu Miasto Słowa z Panem Prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim (niedziela, 27 sierpnia godz. 19.30).

Jak poinformowała nas Pani Monika Rzepka, Dyrektorka Biura Aleksandra Kwaśniewskiego, ze względu na poważną operację i przedłużającą się rehabilitację, Pan Prezydent musiał odwołać wszystkie zaplanowane wcześniej na sierpień i wrzesień wystąpienia”, czytamy w oświadczeniu.  

Czytaj też: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się dwa razy. Na drugi ślub czekali 26 lat. Dlaczego?

Jak czuje się Aleksander Kwaśniewski? 

Jak podaje z kolei portal o2.pl, kilka dni temu Aleksander Kwaśniewski przeszedł operacje kolana. Jak tłumaczyła Monika Rzepka, był to planowany zabieg chirurgiczny. Były prezydent ograniczył swoje aktywności zawodowe i skupia się na powrocie do pełni sił.  

„Nic się nie dzieje, był to planowany zabieg chirurgiczny, operacja kolana. Z tego powodu pan prezydent musiał odwołać swoją wizytę na Nagrodzie Literackiej, ponieważ się rehabilituje”, dodała dyrektorka biura Aleksandra Kwaśniewskiego.

Internauci pospieszyli ze słowami wsparcia i otuchy. Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z mediami uspokajała czytelników. „Wszystko jest na dobrej drodze, dziękujemy za troskę. Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli. Nie jest to nic tragicznego, damy radę”, czytamy w Fakcie.

Aleksandrowi Kwaśniewskiemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił! 

Źródło: Fakt, o2.pl

Czytaj też: Magda Mołek trafiła do szpitala i przeszła pilną operację. Opublikowała poruszające nagranie

Aleksander Kwaśniewski przed studiem, 28.05.2023 Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksander Kwaśniewski przed studiem DDTVN, 28.05.2023 Warszawa 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.