Nie żyje dziennikarz Wojciech Strzeszewski
Fot. Facebook Za marzenia
O TYM SIĘ MÓWI

Tragiczna śmierć cenionego dziennikarza!

Nie żyje Wojciech Strzeszewski

redakcja VIVA! 9 marca 2020 11:15
Nie żyje dziennikarz Wojciech Strzeszewski
Fot. Facebook Za marzenia

Media obiegła smutna wiadomość o śmierci Wojciecha Strzeszewskiego. Dziennikarz współpracujący z TVP oraz telewizją Polsat, zmarł po latach walki z ciężką chorobą. Miał zaledwie 42 lata.

Śmierć Wojciecha Strzeszewskiego

Należał do grona niezwykle charyzmatycznych oraz utalentowanych dziennikarzy. Wojciech Strzeszewski każdego zarażał pozytywną energią. Absolwent Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT w Łodzi. Był pomysłodawcą serialu To nie koniec świata. Pracował przy takich produkcjach jak: Tajemnica Westerplatte, Komisarz Rozen, Nowa, Tylko miłość oraz Skazane. 7 marca na fanpage'u serialu Za marzenia pojawiła się informacja o jego śmierci.

W poście na Facebooku czytamy: „Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł nasz kolega Wojciech Strzeszewski. Pracował z nami przy pierwszym sezonie produkcji Za Marzenia. Żegnamy go, ale zostanie w naszych wspomnieniach. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, życzliwy.... Wojtku za wcześnie, to niesprawiedliwie”.

42-latek zmarł w piątek 6 marca. Wiadomo, że od ponad dwóch lat walczył ze szpiczakiem i amyloidozą.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.