Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2017
Fot. Iza Grzybowska
POŻEGNANIE

Nie żyje uczestniczka programu „Nasz nowy dom”. Przegrała walkę z rakiem

Pogrążona w żałobie Katarzyna Dowbor przekazuje smutne wieści na swoim Instagramie

Aleksandra Andrzejak 5 lutego 2021 20:27
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2017
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom”, na swoim profilu na Instagramie przekazała smutne wieści. Nie żyje jedna z uczestniczek programu, przegrała walkę z rakiem.

Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową od prawie ośmiu lat odmienia życia ludzi, remontując ich domy. Jako prowadząca emitowany na Polsacie program „Nasz nowy dom” odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. Fachowcy w ciągu kilku dni nie tylko odnawiają wnętrza, ale dbają także o to, aby dom stał się w pełni bezpieczny dla mieszkańców.

Katarzyna Dowbor w żałobie

Katarzyna Dowbor w piątkowe popołudnie zamieściła na swoim Instagramie informacje o śmierci Anny Warsewicz. Jednej z uczestniczek programu „Nasz nowy dom”. 

Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością… Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu „Nasz nowy dom”, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie. - napisała Katarzyna Dowbor 

Nie żyje Anna Warsewicz

Anna Warsewicz samotnie wychowywała córkę. Od lat walczyła z rakiem. W 2019 roku stwierdzono u niej aż 20 nowych przerzutów do kości. O swojej chorobie wiedziała już w trakcie realizacji programu. Ze względu na stan zdrowia nie była w stanie podjąć pracy. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą fachowców odmieniła życie Anny i jej córki Sary. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.