Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2017
Fot. Iza Grzybowska
POŻEGNANIE

Nie żyje uczestniczka programu „Nasz nowy dom”. Przegrała walkę z rakiem

Pogrążona w żałobie Katarzyna Dowbor przekazuje smutne wieści na swoim Instagramie

Aleksandra Andrzejak 5 lutego 2021 20:27
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2017
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom”, na swoim profilu na Instagramie przekazała smutne wieści. Nie żyje jedna z uczestniczek programu, przegrała walkę z rakiem.

Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową od prawie ośmiu lat odmienia życia ludzi, remontując ich domy. Jako prowadząca emitowany na Polsacie program „Nasz nowy dom” odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. Fachowcy w ciągu kilku dni nie tylko odnawiają wnętrza, ale dbają także o to, aby dom stał się w pełni bezpieczny dla mieszkańców.

Katarzyna Dowbor w żałobie

Katarzyna Dowbor w piątkowe popołudnie zamieściła na swoim Instagramie informacje o śmierci Anny Warsewicz. Jednej z uczestniczek programu „Nasz nowy dom”. 

Kochani, podzielę się z Wami bardzo smutną wiadomością… Pani Ania, bohaterka 117. odcinka programu „Nasz nowy dom”, niestety przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła córeczkę Sarę. Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać. I cieszymy się, że mogliśmy spełnić Jej marzenie. - napisała Katarzyna Dowbor 

Nie żyje Anna Warsewicz

Anna Warsewicz samotnie wychowywała córkę. Od lat walczyła z rakiem. W 2019 roku stwierdzono u niej aż 20 nowych przerzutów do kości. O swojej chorobie wiedziała już w trakcie realizacji programu. Ze względu na stan zdrowia nie była w stanie podjąć pracy. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą fachowców odmieniła życie Anny i jej córki Sary. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.