Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT
POŻEGNANIE

Nie żyje pani Justyna, uczestniczka programu Nasz nowy dom

Smutną wiadomość przekazała produkcja

Redakcja VIVA! 20 września 2019 09:52
Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Pani Justyna z Gliwic była jedną z bohaterek programu Nasz nowy dom. Jej historia wzruszyła nie tylko Katarzynę Dowbor, ale i widzów. Niestety, pani Justyna nie zdołała pokonać choroby. Smutną wiadomość przekazała produkcja.

Nie żyje pani Justyna z programu „Nasz nowy dom”

Pani Justyna zaledwie dwa miesiące temu wzięła udział w nagraniach. Katarzyna Dowbor i ekipa programu Nasz nowy dom przyjechali do Gliwic. Kobieta opowiedziała swoją trudną historię. Kilka lat temu zachorowała na złośliwy nowotwór, przeszła amputację piersi.

Ze względu na chorobę rozstała się z mężem, wtedy straciła też dach nad głową. Sama walczyła o lepsze jutro dla siebie i swoich córek, dwunastoletniej Wiktorii i dziesięcioletniej Amelii. Niestety, remont wymarzonego domu przerwała wiadomość o ostrym nawrocie choroby i przerzutach.

„W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać”, poinformowała produkcja.

Z panią Justyną pożegnały się też Katarzyna Dowbor i Martyna Kupczyk.

Składamy najszczersze kondolencje. 

Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.