Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT
POŻEGNANIE

Nie żyje pani Justyna, uczestniczka programu Nasz nowy dom

Smutną wiadomość przekazała produkcja

Redakcja VIVA! 20 września 2019 09:52
Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Pani Justyna z Gliwic była jedną z bohaterek programu Nasz nowy dom. Jej historia wzruszyła nie tylko Katarzynę Dowbor, ale i widzów. Niestety, pani Justyna nie zdołała pokonać choroby. Smutną wiadomość przekazała produkcja.

Nie żyje pani Justyna z programu „Nasz nowy dom”

Pani Justyna zaledwie dwa miesiące temu wzięła udział w nagraniach. Katarzyna Dowbor i ekipa programu Nasz nowy dom przyjechali do Gliwic. Kobieta opowiedziała swoją trudną historię. Kilka lat temu zachorowała na złośliwy nowotwór, przeszła amputację piersi.

Ze względu na chorobę rozstała się z mężem, wtedy straciła też dach nad głową. Sama walczyła o lepsze jutro dla siebie i swoich córek, dwunastoletniej Wiktorii i dziesięcioletniej Amelii. Niestety, remont wymarzonego domu przerwała wiadomość o ostrym nawrocie choroby i przerzutach.

„W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać”, poinformowała produkcja.

Z panią Justyną pożegnały się też Katarzyna Dowbor i Martyna Kupczyk.

Składamy najszczersze kondolencje. 

Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.