Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT
POŻEGNANIE

Nie żyje pani Justyna, uczestniczka programu Nasz nowy dom

Smutną wiadomość przekazała produkcja

Redakcja VIVA! 20 września 2019 09:52
Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Pani Justyna z Gliwic była jedną z bohaterek programu Nasz nowy dom. Jej historia wzruszyła nie tylko Katarzynę Dowbor, ale i widzów. Niestety, pani Justyna nie zdołała pokonać choroby. Smutną wiadomość przekazała produkcja.

Nie żyje pani Justyna z programu „Nasz nowy dom”

Pani Justyna zaledwie dwa miesiące temu wzięła udział w nagraniach. Katarzyna Dowbor i ekipa programu Nasz nowy dom przyjechali do Gliwic. Kobieta opowiedziała swoją trudną historię. Kilka lat temu zachorowała na złośliwy nowotwór, przeszła amputację piersi.

Ze względu na chorobę rozstała się z mężem, wtedy straciła też dach nad głową. Sama walczyła o lepsze jutro dla siebie i swoich córek, dwunastoletniej Wiktorii i dziesięcioletniej Amelii. Niestety, remont wymarzonego domu przerwała wiadomość o ostrym nawrocie choroby i przerzutach.

„W dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać”, poinformowała produkcja.

Z panią Justyną pożegnały się też Katarzyna Dowbor i Martyna Kupczyk.

Składamy najszczersze kondolencje. 

Pani Justyna, Nasz Nowy Dom
Fot. MAT. PRASOWE POLSAT

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!