Kochanej księżnej Diany, księżna Diana, Olivier Hoare
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Prywatnie przyjaźnił się z księciem Karolem. Nie żyje kochanek księżnej Diany

Poznajcie szczegóły ich relacji!

Gabriela Czernecka 12 września 2018 13:55
Kochanej księżnej Diany, księżna Diana, Olivier Hoare
Fot. East News

Nie żyje Oliver Hoare, były kochanek księżnej Diany. Od lat przyjaźnił się z księciem Karolem, ale to jednak nie przeszkodziło mu nawiązać płomiennego romansu z księżną Walii. Był handlarzem dzieł sztuki i ekspertem w dziedzinie sztuki islamskiej. Właśnie zagraniczna prasa poinformowała o jego śmierci. Jak poznał się z Dianą i czy łączyło ich coś więcej niż przyjaźń? Poznajcie szczegóły ich relacji!

Były kochanek księżnej Diany nie żyje

Jedni mówią, że łączyło ich płomienne uczucie, inni, że Diana była nim po prostu zafascynowana. Choć o łączącej ich relacji wielokrotnie pisały media, Diana i Olivier nigdy nie zdradzili się z tym, czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Jak się poznali? Co ciekawe, Diana poznała Oliviera dzięki... Karolowi, który od lat przyjaźnił się z handlarzem dzieł sztuki. To z nim konsultował najnowsze nabytki do swojej kolekcji. 

Wraz z żoną, Diane de Waldner, często gościł na zamku Windsor. Z czasem znajomy rodziny królewskiej stawał się coraz bliższy królowej ludzkiej serc. Ich romans wybuchł jednak dopiero w 1992 roku, po śmierci ojca Diany. W o szesnaście lat starszym Olivierze księżna dostrzegła bratnią duszę, przyjaciela i powiernika swoich tajemnic. Na drodze ich uczuciu stały jednak dwie poważne przeszkody - każde z nich tkwiło w związku! 

Diana żoną księcia Karola pozostała do 1996 roku. I choć ich małżeństwo było tak naprawdę jedną wielką grą pozorów, to Olivier Hoare był wówczas ojcem trójki dzieci i mężem francuskiej dziedziczki fortuny. Kontakt Diany i Oliviera zakończył się więc zaledwie po roku, gdy żona Hoarego zagroziła mu rozwodem. Wtedy skruszony powrócił do domu w Chelsea, by ratować związek. Mimo to Diana wielokrotnie dzwoniła do byłego kochanka, chcąc podtrzymywać z nim choćby przyjacielskie relacje.

O ich uczuciu nigdy nie mówiło się jednak oficjalnie, choć mediom udało się dotrzeć do szczegółów relacji kochanków. Jak informuje zagraniczna prasa, Diana zwierzyła się jednej ze swoich przyjaciółek, że „marzy o zamieszkaniu we Włoszech z przystojnym Oliverem”. Niektóre źródła podają także, że ochroniarz Diany przyłapał raz Oliviera Hoare jak ten w środku nocy na korytarzu pałacu Kensington próbował zapalić papierosa. Spłoszył go wówczas alarm przeciwpożarowy, ale nawet przyłapany na tak nietypowym zachowaniu, Olivier Hoare nigdy nie przyznał się do romansu z księżną. 

Zagraniczne media podały właśnie, że Olivier Hoare zmarł w swoim domu we Francji. Od jakiegoś czasu walczył z chorobą nowotworową. Mial 73 lata.  

Księżna Diana, Fb

Kochanej księżnej Diany, księżna Diana, Olivier Hoare
Fot. East News

Więcej informacji o rodzinie królewskiej znajdziecie tutaj>> 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na  Facebooku>>oraz  Instaramie>>

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.