Karol Fijołek nie żyje
Fot. Instgram/@hellskitchenpolsat
POŻEGNANIE

Nie żyje Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji programu Hell's Kitchen

Miał zaledwie 31 lat

Olga Figaszewska 5 listopada 2020 11:05
Karol Fijołek nie żyje
Fot. Instgram/@hellskitchenpolsat

Nie żyje Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji programu „Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia”. Gotowanie było jego największą pasją. Karol Fijołek odszedł nagle w wieku 31 lat. Informację o jego śmierci podała Fundacja Młodzi Propagują Sztukę.

Nie żyje uczestnik 4. edycji Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia

Smutną informację o śmierci młodego kucharza jako pierwsza podała Fundacja Młodzi Propagują Sztukę. 

„Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim", napisano.

Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z...

Opublikowany przez Fundacja Młodzi Propagują Sztukę Środa, 4 listopada 2020

Pożegnalny wpis pojawił się także na profilu programu ,,Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia". W poruszających słowach młodego kucharza pożegnali koledzy z kulinarnego show, do których dotarła informacja o jego nagłej śmierci. Za pośrednictwem mediów społecznościowych składają kondolencje rodzinie i najbliższym.

,,Witajcie. W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju" , napisał Marcin Wodziński i dołączył do wpisu kilka wspólnych fotografii. 

Witajcie. W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju.

Opublikowany przez Marcin Wodziński Hell's Kitchen 4 Środa, 4 listopada 2020

Karol Fijołek miał zaledwie 31 lat. Nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Młody kucharz zmagał się z cukrzycą typu 2. Na co dzień pracował w restauracji. Spełniał się w swojej pasji.  We wrześniu na swoim profilu na Facebooku zapowiadał nowy projekt.

,,Ostatni czas mniej aktywnie, lecz cały czas w gastro. Sprawy życiowe dały lekko popalić. Sezon letni nad morzem dał mi kopa do działania. Już na dniach więcej o nowym projekcie. Będzie się działo w BB", dodał. 

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim. 

 

Działamy

Opublikowany przez Karola Fijołka Hell'sa Kitchena 4 Środa, 23 września 2020

TAGI #śmierć

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.