Natalia Szroeder
Fot. Facebook @Natalia Szroeder
POŻEGNANIE

Rodzinna tragedia Natalii Szroeder. Zmarła bliska jej osoba

I to dzień po 25. urodzinach wokalistki...

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2020 11:46
Natalia Szroeder
Fot. Facebook @Natalia Szroeder

Natalia Szroeder zamieściła na Instagramie wpis, w którym przekazała fanom smutną wiadomość. Wokalistka pożegnała babcię, która zmarła dzień po jej 25. urodzinach. „Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana babcia Felicyjka”, napisała poruszona. Przyznała także, że „świat się dla niej zatrzymał”.

Natalia Szroeder w żałobie. Zmarła babcia piosenkarki

Mimo tego trudnego czasu, Natalia Szroeder podziękowała również fanom za wsparcie i życzenia, które przekazali jej z okazji 25. urodzin (obchodziła je cztery dni temu, 20. kwietnia).

„Moi Drodzy. Wybaczcie mi, że dopiero teraz. Dostałam od Was masę pięknych życzeń urodzinowych, wzruszających, ciepłych i dobrych”, rozpoczęła. I w kolejnym zdaniu wyjaśniła smutny powód swojego milczenia przez ostatnie dni.

„Dzień po moich urodzinach odeszła moja ukochana Babcia Felicyjka, świat więc troszkę się dla mnie zatrzymał i przychodzę z urodzinowym podziękowaniem lekko spóźniona”, ujawniła poruszona.

Fani wspierają Natalię Szroeder

Pod wpisem fani 25-latki zamieścili wiele komentarzy, w których składają Natalii Szroeder wyrazy współczucia i zapewniają o swoim wsparciu.

„Jestem z Tobą całym serduszkiem ❤️”, „Boże kochana przyjmij najszczersze wyrazy współczucia 😥 Babcia była na pewno cudowną kobietą i ogromnie ogromnie dumna z wnuczki ❤️ Całujemy Cię mocno i przytulamy!❤”, „Natalko.. Strasznie mi przykro z powodu śmierci Twojej Babci… Trzymaj się i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą zawsze o każdej porze dnia i nocy. Przytulam mocnooooo”, „Jesteśmy z Tobą Natalia. Na dobre i na źle. W tych trudnych chwilach też!”, podkreślają poruszeni.

Natalia Szroeder o urodzinach i planach na przyszłość

Mimo smutku, przyznała, że jubileusz świętowała w gronie najbliższych i był to dla niej wyjątkowy czas.

„Bardzo Wam dziękuję. Nim jednak się smutki wydarzyły, przeżyłam wspaniałe urodziny w skromnym, ale pięknym gronie, z balonami i tortem”, zdradziła.

Obiecała także fanom, że w najbliższym czasie postara się nie zawieść ich oczekiwań – przede wszystkim muzycznych.

„Dziękuję Wam za cały poprzedni rok. Obiecuję, że będę robić co w mojej mocy, by Was nie zawieść i dawać Wam siebie muzycznie najlepiej, jak umiem”, zakończył wpis Natalia Szroeder.

Składamy wokalistce wyrazy współczucia z powodu śmierci babci...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kwiecień 🍓🦋

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.