Sylwia Lipka
Fot. Instagram Sylwii Lipki
O TYM JEST GŁOŚNO

Ogromna tragedia w rodzinie Sylwii Lipki. Piosenkarka opublikowała wzruszający wpis

Już dziś 23-latka będzie musiała stanąć na parkiecie „Tańca z gwiazdami”

Rafał Kowalski 4 września 2020 09:51
Sylwia Lipka
Fot. Instagram Sylwii Lipki

Zazwyczaj jest ogromnie uśmiechnięta i obdarowuje dobrą energią swoich fanów. Niestety, na dzień przed startem kolejnej edycji Tańca z gwiazdami jego uczestniczka podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Influencerce i wokalistce Sylwii Lipce zmarła najukochańsza babcia.

Sylwia Lipka poinformowała o śmierci babci

Nieprzewidziana i przykra informacja o odejściu babci spotkała Sylwię Lipkę na kilkadziesiąt godzin przed pierwszym odcinkiem jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. „When God took you back, he said Hallelujah you’re home”, czyli I „Kiedy Bóg zabierze Cię z powrotem - powie Alleluja, jesteś w domu” napisała piosenkarka na Instagramie. „Odpoczywaj babciu.. Dziękuję, że byłaś”, dodała w tym samym wpisie po polsku.

Fani nie zostawili 23-letniej idolki w tej smutnej chwili i dali jej w komentarzach morze wsparcia. „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Trzymaj się Sylwia, jestem z tobą.”; „Jejku, pamiętaj, babcia jest zawsze duchowo przy tobie i na tańcu z gwiazdami na pewno też”; „Wszystkie modlitwy dla babci i dla Was”, to tylko niektóre z pięknych słów zamieszczonych pod wpisem.

I my życzymy piosenkarce wiele siły w tym trudnym czasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

when God took you back, he said Hallelujah you’re home 🖤💔 odpoczywaj babciu.. dziękuję, że byłaś.

Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.