Najmłodszy ma 19 lat!

Monika Katarzyna Krupska 24 czerwca 2018 17:58

Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo, a także Gerard Pique. Tych piłkarzy łączy nie tylko wspólna pasja i udział w obecnych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, ale też wszyscy są zajęci! Nie każdy wie, ale do Rosji pojechali także single! Przyjrzeliśmy się składom reprezentacji i sprawdziliśmy, którzy piłkarze są jeszcze do wzięcia. Niestety w polskiej reprezentacji wszyscy panowie są zajęci. Ale mimo wszystko, jesteście zainteresowane? 

Zobaczcie naszą galerię i napiszcie, z którym z piłkarzy poszłybyście na randkę! 

1/6
Mundial, marco asensio
Copyright @instaram@marcoasensio10
1/6

22-letni Marco Asensio jest reprezentantem Hiszpanii. Gra na pozycji pomocnika w Realu Madryt. Ostatnio piłkarza w towarzystwie dziewczyny widziano w 2016 roku. Istnieje zatem szansa, że Hiszpan jest obecnie singlem.

2/6
Mundial, kasper dolberg
Copyright @instagram@kasperdolberg
2/6

Kasper Dolberg ma 21 lat i jest gra w duńskiej reprezentacji. Na co dzień gole strzela dla holenderskiego klubu Ajaks Amsterdam. 

3/6
Mundial, Daniel Arzani
Copyright @instagram@iamdanielarzani
3/6

Najmłodszym piłkarzem Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 jest Daniel Arzani. Piłkarz ma 19 lat i z pochodzenia jest Irańczykiem. Obecnie gra w australijskim klubie Melbourne City FC i również reprezentuje Australię. 

4/6
Mundial, Benjamin Pavard
Copyright @instagram@benpavard21
4/6

Na punkcie tych loków zdecydowanie można oszaleć! Właścicielem ich jest przystojny 22-letni Benjamin Pavard. Aby oglądać piłkarza w akcji na boisku należy oglądać mecze reprezentacji Francji. 

5/6
Mundial, julian brandt
Copyright @instagram@julianbrandt
5/6

Niebieskie oczy, blond włosy i 183 cm wzrostu! Ten opis idealnie pasuje do zawodnika niemieckiej reprezentacji Juliana Brandta. 22-latka charakteryzuje również miłość do golden retriverów oraz brak tatuaży. Julian jest wciąż singlem! 

6/6
Mundial, Gabriel Jesus
Copyright @instagram@dejesusoficial
6/6

Gabriel Jesus ma 21 lat i gra w reprezentacji Brazylii. Piłkarz jest bardzo zżyty ze swoją matką, która zarządza jego finansami! Na boisku po trafionej bramce często wykonuje gest „zadzwoń do mnie”, który można interpretować na dwa sposoby. Prosi o telefon od fanek albo od matki. Zainteresowane? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.