Keith Urban, Nicole Kidman
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nicole Kidman wkrótce ma zostać mamą. Spełni się jej wielkie marzenie

Sensacyjnie doniesienia mediów

Konrad Szczęsny 25 stycznia 2021 10:07
Keith Urban, Nicole Kidman
Fot. East News

Te doniesienia zelektryzowały opinię publiczną! Nicole Kidman oraz jej mąż Keith Urban chcą mieć kolejne dziecko. Wiadomo, jakiej będzie płci. To w życiu  sławnej pary istna rewolucja...

Nicole Kidman wkrótce zostanie mamą. Trudna droga do macierzyństwa

Mimo że jest spełnioną aktorką, jej droga do macierzyństwa była długa i wyboista. Nicole Kidman wyznala w wywiadzie dla „Vanity Fair”, że dwukrotnie poroniła. W związku z tym zdecydowała się skorzystać z pomocy surogatki. Dzięki temu w lipcu 2008 roku na świat przyszła jej córeczka, Sunday Rose. Z kolei w grudniu 2010 roku urodziła się Faith Margaret (również dzięki matce zastępczej). Jak zaznaczyła zdobywczyni Oscara, o tym, by zostać biologiczną matką marzyła, odkąd skończyła 17 lat...

Poza tym aktorka jest jeszcze matką dwójki adoptowanych dzieci. Za czasów małżeństwa z Tomem Cruisem przysposobili córkę Isabellę (urodzoną w 1992) oraz syna Connora Antony’ego (urodzonego w 1995).

Na tym jednak nie koniec! Jak donosi magazyn „New idea”, wraz z mężem Keithem Urbanem Nicole Kidman rozważa kolejną adopcję...

Nicole Kidman, córka Nicole Kidman, Sunday Rose, 02.12.2008 r., Paryż
Fot. Lorenzo Santini/FilmMagic

Nicole Kidman z córką Sunday Rose krótko po jej narodzinach, 02.12.2008 r., Paryż

Nicole Kidman, Keith Urban, córki Nicole Kidman, Faith Margaret, Sunday Rose, 11.06.2014 r., Sydney
Fot. Don Arnold/GC Images

Nicole Kidman, jej mąż Keith Urban oraz córki Sunday Rose i Faith Margaret, 11.06.2014 r., Sydney

Nicole Kidman z mężem chcą adoptować dziecko

Podobno marzenie Nicole Kidman o kolejnym dziecku jest trwałe i obecne w jej życiu od 10 lat. Ostatnio powróciło jednak ze zdwojoną siłą za sprawę roli w thrillerze „The Undoing” i pracy na planie z niemowlętami. Sieć obiegło zdjęcie z planu, na którym laureatka Oscara tuli w ramionach maleństwo, zaś na jej twarzy widać promienny uśmiech. 

I to właśnie ta fotografia znalazła się na okładce najnowszego wydania magazynu „New Idea”.

„Nicole tylko zerknęła na to dziecko i rozczuliła się jak nigdy. Powiedziała, że odkąd poznała męża, jej marzeniem było mieć syna”, zdradził informator, który miał okazję współpracować z gwiazdą na planie.

Nicole Kidman i Keith Urban rozpoczęli już podobno procedury adopcyjne i w tym celu nawiązali kontakt z kilkoma agencjami, zajmującymi się tym zagadnieniem. Według informacji gazety, para wybrała już nawet imię dla malca: Antony Robert. W ten sposób aktorka i jej ukochany chcą uczcić swoich ojców, którzy zmarli w odstępie roku. 

Jedyną przeszkodą w tym, by sfinalizować proces jest fakt, że małżeństwo mieszka na co dzień w Australii. Jednak Nicole Kidman miała tak poukładać swoje zobowiązania zawodowe, by w ciągu kilku miesięcy wrócić do rodzinnej Ameryki i doprowadzić sprawę adopcji do końca.

„Chcą kontynuować formalną adopcję po powrocie do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie pod koniec roku. Łatwiej jest to zrobić w Ameryce niż tutaj, więc będą starać się wrócić do Nashville, gdy sytuacja związana z pandemią koronawirusa uspokoi się i ucichną polityczne niepokoje... Woleliby jednak nie odkładać tego zbyt długo”, podkreśla informator gazety.

Trzymamy kciuki za rodzicielskie plany pary!  

Nicole Kidman wkrótce chce adoptować kolejne dziecko:

Nicole Kidman, dziecko Nicole Kidman, Nicole Kidman chce adoptować dziecko
Fot. Materiały prasowe

Nicole Kidman, Keith Urban, córki Nicole Kidman, Faith Margaret, Sunday Rose, 28.03.2017 r., Sydney
Fot. Matrix/GC Images

Nicole Kidman, Keith Urban oraz ich córki Sunday Rose i Faith Margaret, 28.03.2017 r.

Nicole Kidman, córki Nicole Kidman, Faith Margaret, Sunday Rose, 29.03.2019 r., Nowy Jork
Fot. Jose Perez/Bauer-Griffin/GC Images

Nicole Kidman z córkami Faith Margaret i Sunday Rose, 29.03.2019 r.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.