NICKI AYCOX  nie żyje,
Fot. American Zoetrope / Entertainment Pictures / Forum
Pożegnanie

Nicki Aycox nie żyje. Aktorka filmów grozy miała 47 lat

W ostatnich latach zmagała się z chorobą

Olga Figaszewska 21 listopada 2022 11:12
NICKI AYCOX  nie żyje,
Fot. American Zoetrope / Entertainment Pictures / Forum

Dotarła do nas smutna informacja o śmierci aktorki i wokalistki Nicki Aycox. Gwiazda filmów grozy odeszła w wieku 47 lat. W ostatnich latach zmagała się z białaczką. W poruszającym poście pożegnała ją rodzina... 

Nie żyje Nicki Aycox. Aktorka miała 47 lat

Miała zaledwie 47 lat… Nicki Aycox w ostatnim czasie walczyła z białaczką. Diagnozę lekarzy poznała w 2020 roku. O śmierci ulubienicy widzów poinformowała jej rodzina.

„Moja piękna, zaciekła, mądra, niesamowicie utalentowana i kochająca szwagierka zmarła wczoraj z moim bratem Mattem u boku. Mieli wspaniałe życie w Kalifornii. Była wojowniczką. Wszyscy, którzy ją znali, kochali ją”, pisała w poruszającym poście Susan Raab Ceklosky.

Czytaj też: Nie żyje były mąż Pauliny Młynarskiej. Michael Moritz był znanym radiowcem

Pożegnanie pojawiło się także na profilu jednego z reżyserów, z którym aktorka współpracowała. „Było mi bardzo przykro, kiedy usłyszałem, że wielka Nicki Aycox umarła. Odeszła zbyt młodo. Była rozkoszna i dostarczała nam mieszankę emocji”, pisał Eric Kripke.

Nicki Aycox w trakcie swojej kariery zagrała w ponad 50 filmach i serialach. Fani mogli podziwiać ją w popularnych produkcjach: Z Archiwum X, Trzecia planeta od słońca, Nie z tego świata, Supernatural czy Ally McBeal. Aktorka wystąpiła też w Prześladowca 2, Dowodach zbrodni, Czasie zbrodni, Ktoś całkiem obcy.  Prawdziwą popularność przyniósł jej film Smakosz 2.  

Czytaj też: Odejście syna, choroba żony, tragiczna śmierć... Złamane życie Andrzeja Gmitruka

v
Fot. Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot/EAST NEWS

Nicki Aycox, USA 28 maja 2003 rok

NICKI AYCOX, plan Perfect Stranger, 2007 rok
Fot. Berry Wetcher / Entertainment Pictures / Forum

plan Perfect Stranger, 2007 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…