Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży? Fotografia jednego z tabloidów ma być na to dowodem

To zdjęcie mówi samo za siebie!

Gabriela Czernecka 25 października 2020 06:29
Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images

Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Tak twierdzi New Idea, który na swojej okładce publikuje zdjęcie księżnej Sussex z zaokrąglonym brzuszkiem. Czy faktycznie Meghan spodziewa się dziecka i Archie niebawem doczeka się rodzeństwa? Poznajcie szczegóły.

Czy księżna Meghan jest w ciąży?

Od kilku miesięcy Meghan i Harry prowadzą aktywne działania społeczne i charytatywne. Para często udziela wywiadów, bierze udział w konferencjach i za pośrednictwem zaprzyjaźnionych mediów i fundacji publikuje krótkie nagrania z ważnym dla nich przesłaniem. Dzięki temu co jakiś czas mamy okazję podziwiać, jak wygląda książęca para, a przy okazji dowiedzieć się czegoś na temat ich obecnego życia. Małżeństwo od kilku tygodni mieszka w Santa Barbara, gdzie kupili swoją wymarzoną posiadłość. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam będą budować swoje nowe życie.

Harry i Meghan w salonie
Fot. Time

Magazyn New Idea dotarł do informatora, który ujawnia jak obecnie wyglądają relacje małżonków i jeśli wierzyć źródłowi magazynu, nie są one najlepsze. Zdaniem New Idea, para przechodzi poważny kryzys. Harry ma coraz więcej czasu spędzać z synkiem i psami, zajmuje się domem i poświęca czas na nowe projekty, zamiast spędzać go u boku żony.

Tabloid twierdzi tak w oparciu o informację swojego źródła, które twierdzi, że jeszcze do niedawna cała rodzina Sussexów odwiedzała pobliską restaurację, teraz Harry rzadko się tam pojawia: „Książę Harry przychodził z Meghan do tego lokalu. Obecnie razem rzadko pojawiają się publicznie”, czytamy.

Choć Meghan i Harry nie potrafią dojść do porozumienia, to zdaniem magazynu wkrótce ich rodzina się powiększy. Tabloid na dowód publikuje na okładce zdjęcia Meghan Markle w ciąży, która spaceruje w zimowej czapce i ciepłej kurtce, opinającej jej ciążowy brzuszek. Fotografie ciężarnej żony Harry’ego wywołały niemałe zamieszanie. Czy faktycznie spodziewa się dziecka? Pojawiają się wątpliwości co do prawdziwości opublikowanych przez magazyn fotografii. Stylizacja Meghan przypomina tę, w której pojawiła się pewnego razu w Toronto, gdy jeszcze była w pierwszej ciąży. Co więcej, internauci zwrócili uwagę na to, że księżna nie ma na twarzy maseczki, co w obecnym czasie, jest wręcz niemożliwe... Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych informacji. 

Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Getty Images

Księżna Meghan w drugiej ciąży
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.