Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik
O TYM JEST GŁOŚNO

Natalia Niemen publicznie zrugała Edytę Górniak za wspieranie syna. Internauci nie pozostali jej dłużni

Słowa córki Czesława Niemena wywołały medialną burzę

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2024 13:27
Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Tego mało kto się spodziewał. W komentarzach zamieszczonych na profilach w mediach społecznościowych Natalia Niemen nie szczędziła słów krytyki Edycie Górniak i jej synowi Allanowi. Jej wpisy rozsierdziły internautów, którzy zarzucili córce Czesława Niemena hipokryzję. Słusznie?

Natalia Niemen skrytykowała występ syna Edyty Górniak

Tegoroczny „Sylwester z Dwójką” co prawda cieszył się mniejszym zainteresowaniem niż w poprzednich latach, jednak i tak obfitował w występy, które na długo zapadły w pamięć widzom. Jednym z nich był z pewnością duet Edyty Górniak z synem Allanem: poza tym, że zwrócono uwagę na warstwę wokalną, wiele emocji wzbudziła również stylizacja diwy...

Nieoczekiwanie swoje zdanie na temat tego występu postanowiła wyrazić Natalia Niemen. Córka legendarnego artysty odpowiedziała na ostry komentarz pod wpisem o „Sylwestrze z Dwójką” na Facebooku, w którym internauta stwierdził, że Edyta Górniak „obślizgle wpycha syna na salony”. 

Ja też mam irytejszyn na otwieranie synkowi drzwi”, zwierzyła się 47-latka. Słowa te odbiły się szerokim medialnych echem, przez co na profilu Natalii Niemen na Instagramie zaczęły pojawiać się wpisy w sposób bezpardonowy krytykujące jej postawę...

Czytaj także: The Voice Senior: Tomasz Szczepanik w ogniu krytyki. Internauci rugają go w emocjonalnych wpisach

Natalia Niemen: komentarz na Facebooku o synu Edyty Górniak
Fot. Instagram/Facebook

Eleonora Niemen, Czesław Niemen, Natalia Niemen
Fot. Sławomir Wojno/PAP

Eleonora Niemen, Czesław Niemen, Natalia Niemen, 1989 rok

Internauci zakpili z Natalii Niemen. Wypomnieli jej, że jest córką znanego artysty

Internauci wprost stwierdzili, że piosenkarka jest ostatnią osobą, która może się w tej materii wypowiadać z uwagi na znane nazwisko, które nosi. „Irytejszyn, że tata pomógł, że nie przyznajecie się do prawdziwego pochodzenia; Zastanów się kobieto, zanim coś powiesz o kimś, bo gdyby nie twoje nazwisko, nikt by o tobie nie słyszał”, stwierdzono.

Natalia Niemen postanowiła na tę ostrą zaczepkę odpowiedzieć. Broniła się, że ojciec nigdy jej nie promował. „Co? W niczym mi tata nie pomógł. A cóż to za pomówienia? Co nie przyznajemy? O co chodzi?”, zapytała zirytowana.

W obronie Allana Krupy postanowił nieoczekiwanie stanąć ojciec Nicol Pniewskiej, która wystąpiła u jego boku na „Sylwestrze z Dwójką”. Mężczyzna zaapelował do Natalii Niemen, by wykazywała się większą empatią. „Myślę, że w czasach, w jakich żyjemy, warto dwa razy zastanowić się nad każdą wypowiedzią, szczególnie kierowaną do młodych ludzi, gdyż bardzo łatwo ich zranić i zaburzyć im własną samoocenę, co może mieć różnorodne konsekwencje w ich dalszym życiu. Tymczasem życzę Pani dużo radości i miłości w nowym roku, a przede wszystkim więcej empatii”, skwitował na swoim Instastories Bart Pniewski.

Zgadzasz się z nim?  

Czytaj także: Bal Mistrzów Sportu 2024: promienna Joanna Racewicz w odważnej stylizacji. Ten dekolt robi wrażenie

Natalia Niemen: komentarz na Instagramie. Tak odpowiedziała na krytykę
Fot. Instagram/Facebook

Bart Pniewski o komentarzu Natalii Niemen
Fot. Instagram

Edyta Górniak, Allan Krupa, „Sylwester z Dwójką”, Zakopane, 31.12.2023 rok
Fot. Pawel Murzyn/East News

Edyta Górniak, Allan Krupa, „Sylwester z Dwójką”, Zakopane, 31.12.2023 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.