Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska krytykuje album z przebojami Anny Jantar. „Grafik wyszparował głowę mojej mamy”

Wokalistka od wielu lat pielęgnuje pamięć o zmarłej artystce

Ksenia Krasko 11 czerwca 2021 09:50
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Była jedną z najbardziej znanych polskich artystek, a przeboje „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Tyle słońca w całym mieście” czy „Nic nie może przecież wiecznie trwać” nuciła cała Polska. Anna Jantar odeszła zbyt wcześnie... Wczoraj wokalistka obchodziłaby urodziny, dlatego pojawiła się we wspomnieniach wielu osób, przede wszystkim tych najbliższych. Natalia Kukulska podzieliła się z internautami pięknym zdjęciem swojej mamy, nie ukrywając, że jest to dla niej bardzo ważny dzień. Jednocześnie wyraziła niepokój, że powstała nowa płyta z hitami zmarłej, która odbiega od tego, co chciałaby widzieć.

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar

„Dziś świętujemy urodziny mojej mamy, ok? Można posłuchać, można ciepło wspomnieć, można pooglądać fotografie... [...] Mamo żyj wiecznie w naszych sercach”, napisała Natalia Kukulska na swoim Instagramie. Wokalistka od lat pielęgnuje pamięć o zmarłej mamie. Dzieli się pięknymi wspomnieniami, publikuje zdjęcia z rodzinnego archiwum i śpiewa piosenki Anny Jantar w różnych, często zupełnie nowych, aranżacjach.

Zobacz też: Ciążą z komplikacjami i szczęśliwy poród... Jaką mamą była dla Natalii Kukulskiej Anna Jantar?

Córka wokalistki i Jarosława Kukulskiego jest wdzięczna, że tak wiele osób pamięta o wielkim talencie Anny Jantar. Nie ukrywa jednak, że nie każda forma „wspomnień” do niej przemawia. Skrytykowała jedno z wydawnictw muzycznych, które postanowiło stworzyć nową składankę z przebojami zmarłej artystki.

Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Natalia Kukulska krytykuje płytę z przebojami Anny Jantar

Wytwórnie muzyczne często wydają płyty, na których gromadzą najpopularniejsze przeboje artystek i artystów, którzy zapisali się w historii polskiej muzyki. Jak ujawnia Natalia Kukulska, w ostatnim czasie powstało kilka albumów w hołdzie dla Anny Jantar, ale jeden z nich zdecydowanie nie przypadł jej do gustu.

„Wydawnictwo @polskienagrania świętuje wznowieniem albumu winylowego „Za każdy uśmiech” z płytą w pięknym kolorze niebieskim. [...] Mam nadzieję, że fani poczęstują się takim pięknym wydaniem. Zarazem mam nadzieję, że zignorują nowe wydawnictwo MTJ, na którym grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt”, tłumaczy gwiazda. Jak zaznacza, ta składanka hitów powstała bez jej wiedzy.

Zobacz też: Piosenka Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście” powstała... z miłości

Piosenkarce nie podoba się nie tylko szata graficzna płyty (okładkę można zobaczyć tutaj). „Odważnym jest również tytuł – the best, na którym nie ma „Tyle słońca...”. No cóż... może przewidzieli, dzisiejsze zaćmienie”, dodaje na Instagramie. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Natalia Kukulska publicznie krytykuje tego wydawcę. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.