Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Zrozumie ją każdy rodzic. Natalia Kukulska martwi się o przyszłość swoich dzieci!

Czy Jan i Ania idą w ślady rodziców?

Redakcja VIVA! 20 sierpnia 2020 15:04
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki wspaniałych pociech. Janek i Ania idą w ślady rodziców. Posiadają niezwykły talent muzyczny. W spełnianiu marzeń mogą liczyć na ogromne wsparcie wokalistki i jej męża. Czy Natalia Kukulska martwi się o przyszłość swoich dzieci?

Natalia Kukulska o dzieciach

W ostatnich miesiącach więcej czasu poświęcała najbliższym. „Dla mnie ten czas był dobry. Mogłam być razem z rodziną”, cytuje słowa gwiazdy Na Żywo. Natalia Kukulska jest niesamowicie dumna ze swoich dzieci. Dwójka najstarszych chce spełniać się w muzyce. 20-letni Jan już rozpoczął swoja przygodę. Rodzice niczego mu nie odradzają ani nie narzucają. Wychodzą założenia, że dzieci powinny uczyć się na błędach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#studniówka #syn #ijegoziomki #boprzecieżniestarzy #duma #rodzina #love4ever

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Jak podaje magazyn Na Żywo Jan chciałby zająć się komponowaniem. Podobnie jak tata, gra na perkusji. Kształcił się w Warsztatowej Akademii Musicalowej, udziela się również w zespole muzycznym, który założył z przyjaciółmi.  Na swoim koncie ma już pierwsze osiągnięcia. Wraz ze swoim przyjacielem wydał album Majama, gdzie możemy wysłuchać jego kompozycji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obiektywie @karvline przyszłość dojrzałem. Nikomu nic nie zdradzę... Samemu sobie się bałem.

Post udostępniony przez Jan Dąbrówka (@jazzio00)

Jan myślał o studiach za granicą. Rozważał Londyn, a także Los Angeles. Dla każdej mamy, to trudne, kiedy jej dziecko wyfruwa z rodzinnego gniazda. Zwłaszcza, kiedy pociecha myśli o emigracji. Natalia Kukulska z pewnością wolałaby, żeby jej pociechy uczyły się w Polsce.

Okazuje się, że jeśli uda mu się zdobyć indeks, to już od października Jan będzie studiować na wydziale kompozycji i teorii muzyki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Przed tym zamierza wyruszyć w trasę koncertową. To martwi Natalię Kukulską, szczególnie w dobie pandemii. Tymczasem o nauce za granicą myśli także jej córka, Ania. Nastolatka marzy o studiach w szkole teatralnej New York University Tisch School of the Arts. Dlatego zamierza przygotować się międzynarodowej matury.

 „Wszyscy czekają, że będzie drugą Anną Jantar, ale ona nie ma takich zapędów. O muzyce myśli najmniej. Ma bzika na punkcie języka angielskiego. Chce mieszkać za granicą, uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką. Interesuje się filmem i myśli o aktorstwie, a nie o śpiewie”, podawało Na Żywo.

Jedno jest pewne, cokolwiek się nie stanie, Natalia Kukulska będzie wspierała swoje dzieci w pogoni za marzeniami. 

Źródło: pomponik.pl, Na Żywo

Natalia Kukulska z córką Anną Dąbrówką na planie teledysku „Rekonstrukcja”

Natalia Kukulska z córką Anną Dąbrówką na planie teledysku „Rekonstrukcja”
Fot. Instagram @natalia.kukulska

Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.