Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska pokazała nigdy niepublikowane zdjęcie rodziców. Tak uciszyła okrutne plotki

Wzruszająca pamiątka porusza serce

Rafał Kowalski 27 maja 2021 07:02
Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Czterdzieści jeden lat temu odeszła Anna Jantar, a jedenaście Jarosław Kukulski. Ale miłość Natalii Kukulskiej do rodziców jest każdego roku tak samo mocno. Artystka pamięta o najważniejszych osobach w swoim życiu przy każdej ważnej okazji. Tak jak wczoraj, gdy w dzień mamy wrzuciła piękną fotografię z przekazem.

Natalia Kukulska ujawnia nowe zdjęcie rodziców

Kilkanaście godzin temu na Instagramie pojawiła się fotografia wykonana na kilka miesięcy przed narodzinami Natalii Kukulskiej. „Uwielbiam to zdjęcie. Słodko niby niepozowane... jestem na nim - cytując klasyka - „głęboko w środku gdzieś”. Załapał się też kineskopowy telewizor. A na nim Wiadomości - takie, że wczoraj Jarek obchodziłby 77 urodziny, dziś Anna by świętowała dzień mamy”, napisała z okazji 26 maja znana wokalistka.

Internauci zachwycali się w komentarzach tym, jak pięknie o rodzicach napisała gwiazda a także samą fotografią. Trzeba przyznać, że czułości między małżonkami nie brakowało.

Czy Jarosław Kukulski i Anna Jantar chcieli się rozstać?

Fotografia opublikowana przez Natalię Kukulską to też ważny dowód na to, że jej rodziców łączyło silne i wyjątkowe uczucie. Kilka lat temu podważano to wielokrotnie w przekazach medialnych. Sugerowano też, że Anna Jantar chciała rozstać się z mężem zaraz po powrocie z USA. Samolot jednak runął przed lądowaniem w Warszawie i wokalistka zginęła.

„Nikt nie ma prawa mówić, że małżeństwo moich rodziców miałoby się rozpaść. Głównie dlatego, że rodzice sami tego nie wiedzieli w momencie śmierci mamy. Pewne jest, że przechodzili trudne chwile, ale oboje walczyli o swój związek”, komentowała kilka lat temu całą sytuację Natalia Kukulska... 

CZYTAJ TEŻ: Tak wyglądało małżeństwo Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Połączyła ich miłość do muzyki...

Natalia Kukulska komentuje plotki o duecie z synem Krzysztofa Krawczyka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.