Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska i Pikej zażegnali rodzinny konflikt? Wszystko na to wskazuje!

„Czasami powiedział jedno słowo za dużo, albo został źle zrozumiany...”

Redakcja VIVA! 7 lipca 2020 06:45
Natalia Kukulska
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Relacja Natalii Kukulskiej i jej brata Piotra, znanego również jako Pikej, nie należała do najłatwiejszych. Konflikt rodzeństwa trwał kilka lat, a sami zainteresowani co jakiś czas wypowiadali się o sobie w mediach, nie zawsze pozytywnie. Niedawno wokalistka zasugerowała, że najgorsze chwile są już za nimi. W najnowszym wywiadzie ujawniła, jak teraz wygląda jej relacja z bratem.

Natalia Kukulska o relacji z bratem Pikejem

Przez lata zmagali się z problemami rodzinnymi. Piotr Kukulski twierdził, że siostra zaniedbuje pamięć o ich zmarłym ojcu, Jarosławie Kukulskim. Jak informowały media, nieporozumienia dotyczyły również majątku, jaki mieli odziedziczyć. Muzyk wypominał też wokalistce, że ta nie chce z nim współpracować.

„Trudno się z tym pogodzić i być obojętnym, gdy ktoś bliski chce ugrać coś dla siebie twoim kosztem. Mnie to przerasta. Wiem, że na skandalu wywindować się najłatwiej. Takie są prawa kierujące współczesnymi mediami. On zawsze marzył o popularności [...] Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał”, mówiła wtedy Natalia Kukulska.

Niedawno nominowała brata do popularnej akcji #hot16challenge2. Pikej przyjął wyzwanie, odpowiadając siostrze serdecznym komentarzem. Fani rodzeństwa uznali, że jest to dość jasny sygnał, że się pogodzili, a sama artystka opowiedziała o relacji z bratem.

„[...] to, że nasza relacja jest opisywana i to, w jaki sposób jest opisywana, jest oparte na wielu pomówieniach, kłamstwach i jest to coś, co mnie zawsze irytuje. Nie chcę się nad tym rozwodzić, bo uważam, że każde dotykanie tej sprawy, rozmawianie o niej, powoduje kolejne publikacje, a przy tych publikacjach znowu jest lawina różnych, nieprawdziwych rzeczy”, wyznała wokalistka podczas czatu Kwarantanna Live z portalem Plejada.

Nie ukrywa jednak, że bywało trudno. „Nasza relacja po śmierci taty przeszła bardzo duży kryzys. Piotrka błąd młodości, pochopności, do którego on się przyznaje, był taki, że on próbował jakoś w mediach o tym opowiadać. Czasami powiedział jakieś jedno słowo za dużo, albo został źle zrozumiany, albo nawet nie powiedział, a coś mu ktoś imputował. Myślę, że po prostu dobrze, że to się już wyciszyło, że ja nie kontynuowałam tego tematu [...]”, dodała.

Czy dziś dogadują się lepiej? „Cieszę się, że rzeczywiście mamy teraz ze sobą jakiś kontakt. Nagrywa swoją płytę, trzymam za niego kciuki. Jest to taka muzyka, która nie jest moim światem, ale wykonuje przy tym sporo pracy. On bardzo wierzy, że mu się uda, a ja za niego mocno trzymam kciuki. Więc chyba fajnie, jak są takie happy endy”, odpowiedziała na pytanie Plejady. 

Piotr Kukulski, Jarosław Kukulski, Natalia Kukulska

Jarosław Kukulski z córką Natalią Kukulską i synem Piotrem Pikejem Kukulskim
Fot. Błażej Żuławski / GOOD IDEA

Natalia Kukulska, Piotr Pikej Kukulski

Natalia Kukulska i Piotr Kukulski
Fot. VIVA/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.