VIVA! 22 września 2016 12:45
1/6
Małgorzata Rozenek w Azja Express
Copyright @TVN
1/6

„Azja Express” jest niekwestionowanym jesiennej ramówki i choć TVN pokazał dopiero trzy odcinki programu już wiadomo, kto jest jego zwycięzcą. Według opinii internautów to Małgorzata Rozenek-Majdan  i Radosław Majdan, niezależnie od tego w którym odcinku odpadną wygrali „Azję Express”. Małgorzata znana dotychczas jako Perfekcyjna Pani Domu czy prowadząca Projekt Lady, w którym uczy dziewczęta dobrych manier pokazała się z zupełnie innej strony. I ludzie ją pokochali. Co prawda realizatorzy muszą dość często „zagłuszać” niecenzuralne wyrazy, których używa, ale ma w sobie tyle wdzięku, że niejedna dama mogłaby się od niej uczyć. Teksty Małgosi Rozenek stały się kultowe a ona sama publikuje je na swoim Instagramie. Jej „Nie mów do mnie teraz!” skierowane do Radosława drukowane jest już na kubkach. We wczorajszym odcinku z zachwytem zagrzewała męża do walki na poduszki: „Radosław ŚLICZNIE wyglądasz!”, zamiatając klepisko przypomniała swoje dokonania jako Perfekcyjna Pani Domu: „Już to gdzieś widziałam…” i poprawiła sobie humor drobną przekąską: „Jezu, jaka nadzieja we mnie wstąpiła! Może to po tym pączku?”.
Przy tym wszystkim pozostaje zawsze piękna: „Radosław, nie rozmazałam się?” i stuprocentowo kobieca nawet gdy w rozciągniętym t-shircie pochłania chińską zupkę. Radosław pozostając w cieniu żony wspiera ją na każdym kroku dzięki czemu zyskał już sobie opinię najbardziej cierpliwego faceta na Ziemi.
„Azję Express” ogląda co tydzień ponad dwa miliony widzów. Ciekawe jak wielu z nich robi to dla duetu Rozenek-Majdan?

 

Przypomnijcie sobie najlepsze cytaty Małgorzaty Rozenek-Majdan z programu w naszej galerii!

 

Polecamy też: "Ja biorę duże jajko, bo się tak przyzwyczaiłam". Najlepsze cytaty z drugiego odcinka "Azja Express"

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.