Sabina Zięba 17 sierpnia 2017 20:00
1/11
Copyright @East News
1/11

„Forbes”, amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej, co roku ogłasza słynne listy najbogatszych ludzi świata. Choć majątek często dosyć trudno jest oszacować, rankingi magazynu uznawane są za pewne źródła informacji.

Polecamy też: Te kreacje zrobiły wrażenie na całym świecie! Poznaj najlepiej ubrane bohaterki filmowe

W środę, 16 sierpnia, „Forbes” opublikował kolejną listę. Tym razem dotyczy ona najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood. W zeszłym roku na pierwszym miejscu znalazła się Scarlett Johansson, która wzbogaciła się wówczas aż o 1,2 miliarda dolarów! W tym roku faworytka zarobiła „tylko” 26 milionów... Kto to taki? Zobacz top 10 w naszej galerii!

2/11
Copyright @East News
2/11

Na dziesiątym miejscu znalazła się Amy Adams. W tym roku zarobiła 11,5 miliona dolarów dzięki rolom w filmach „Zwierzęta nocy”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Nowy początek” oraz „Liga Sprawiedliwości”.

Polecamy też: Jest faworytką do Oscara i właśnie odsłoniła swoją gwiazdę w Hollywood. Czemu USA kocha Amy Adams?

3/11
Copyright @East News
3/11

Piękna Julia Roberts nie musi martwić się o zarobki. Mimo tego, że film „Zakładnik z Wall Street”, w którym wystąpiła u boku George'a Clooneya, nie zarobił dużo, artystka zarabia na kontraktach reklamowych z Lancôme. W zeszłym roku powiększyła majątek o 12 milionów.

Polecamy też: Julia Roberts pobiła rekord! Jako pierwsza kobieta w historii została okrzyknięta...

4/11
Copyright @East News
4/11

Przez pewien czas Cate Blanchett nie była obecna w rankingu, lecz teraz powróciła dzięki rolom w „Carol” oraz „Thor: Ragnarok”. Zarobiła 12 milionów dolarów.

Polecamy też: Do trzech razy sztuka! Czy Cate Blanchett dostanie trzeciego Oscara za rolę w filmie „Carol”?

5/11
Copyright @East News
5/11

Siódme miejsce zajęła Charlize Theron z zarobkiem o wysokości 14 milionów dolarów. Wszystko dzięki roli w „Atomic Blonde” (którego była też producentką), „Szybkich i wściekłych” oraz „Łowcy i Królowej Lodu”.

Polecamy też: Charlize Theron kończy 42 lata! Zobacz jej najbardziej spektakularne metamorfozy

6/11
Copyright @East News
6/11

Młoda aktorka Emma Watson znana z serii o Harrym Potterze po raz pierwszy znalazła się w rankingu „Forbesa”. Zarobiła 14 milionów dolarów, dzięki rolom w „Pięknej i Bestii” oraz „The Circle”.

Polecamy też: Ten film otwiera oczy! „The Circle. Krąg” z Emmą Watson i Tomem Hanksem w rolach głównych już w kinach

7/11
Copyright @East News
7/11

Mila Kunis zajęła piąte miejsce dzięki roli w „Złych mamuśkach” i dubbingowi w „Family Guy”. Zarobiła 15,5 miliona dolarów.

Polecamy też: Rozbieranym zdjęciom mówi stanowcze „nie”! Dlaczego Mila Kunis się zbuntowała?

8/11
Copyright @East News
8/11

Melissa McCarthy swoje zarobki w wysokości 18 milionów dolarów zawdzięcza roli w nowej części „Ghostbusters”.

Polecamy też: Ta komedia rozbawia do łez! Zobacz „Agentkę specjalnej troski”

9/11
Copyright @East News
9/11

Na podium załapała się również Jennifer Lawrence. W tym roku zarobiła 24 miliony dolarów, dzięki swoim rolom, a także kontraktom reklamowym z Diorem.

Polecamy też: Dior stawia na naturalność i prostotę. Zobaczcie najnowszą kampanię marki z Jennifer Lawrence!

10/11
Copyright @East News
10/11

Jennifer Aniston z zarobkami na poziomie 25,5 miliona dolarów znalazła się na drugim miejscu. Zawdzięcza to nie tyle spektakularnymi rolami, co kontraktami reklamowymi m. in. z linią Emirates.

Polecamy też: Jennifer Aniston wraca do telewizji po 13 latach nieobecności! Gdzie ją zobaczymy?

11/11
Copyright @East News
11/11

Pierwsze miejsce zajęła Emma Stone! Dzięki hitowi „La La Land”, który zarobił ponad 445 milionów dolarów, uzyskała 26 mln dolarów stając się najlepiej zarabiającą aktorką.

Polecamy też: Ten film zgarnął aż 14 nominacji do Oscara. O co chodzi z „La La Land”?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.