Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
MUNDIAL 2018

Kolumbia rozgromiła Polskę 3:0. Nasza drużyna żegna się z Mundialem…

Polacy nie mieli szans w starciu z drużyną z Ameryki Południowej

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 21:56
Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia

We właśnie zakończonym meczu Polska-Kolumbia reprezentacja biało-czerwonych poniosła porażkę i tym samym pożegnała się z możliwością awansu do dalszego etapu rozgrywek. Z drużyną z Ameryki Południowej przegraliśmy 3:0.

Mundial 2018: Kolumbia zmiażdżyła Polskę 3:0

Choć początek meczu zapowiadał, że drużyna Adama Nawałki powalczy o zwycięstwo, kolejne mijające min uty nie pozostawiały cienia złudzeń, że to Kolumbia jest zespołem bardziej pewnym, silnym i wykorzystującym wszystkie sytuacje, które mogły skutkować strzeleniem gola.

Dzięki temu drużyna Kolumbii wygrywała po 45 minutach 1:0.

Drugą połowę rozpoczęliśmy dosyć nerwowo, czując oddech przegranej na plecach. Jednak ponownie okazało się, że to drużyna z Ameryki Południowej wiedzie prym, dlatego też nie udało nam się wyrównać wyniku. 

Co więcej, w 69 minucie gola dra Kolumbii zdobył Falcao. 

Zwycięstwa przeciwników dopełnił Juan Guillermo Cuadrado, który przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny w 74 minucie meczu.

Mimo że podejmowaliśmy próby wyrównania wyniku, spełzły one na niczym. Wynik meczu, mimo doliczenia 5 minut, nie zmienił się. Tym samym reprezentacja Polski żegna się z Mundialem. W czwartek czeka nas mecz o honor, tym razem z drużyną z Japonii  

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…