Robert Lewandowski zajada się chlebem z glutenem! Co na to Ania?!
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Oj, to zdjęcie Roberta Lewandowskiego nie spodoba się Annie Lewandowskiej!

Kapitan reprezentacji Polski je… gluten!

Konrad Szczęsny 14 czerwca 2018 15:29
Robert Lewandowski zajada się chlebem z glutenem! Co na to Ania?!
Fot. East News

Z pozoru niewinna fotografia Roberta Lewandowskiego wywołała w sieci duże poruszenie. Jedni nie dowierzali, że kapitan reprezentacji Polski pozwolił sobie na tak dużą frywolność, inni od razu stwierdzili, że żona z pewnością nie będzie zadowolona z tego, co zrobił. O co chodzi? O... jedzenie chleba, który zawiera gluten!

Robert Lewandowski w Soczi skosztował chleba z glutenem

Anna Lewandowska znana jest jako zadeklarowana przeciwniczka produktów, które zawierają w sobie gluten, co często jest przedmiotem żartów i internetowych memów.

Najnowsze zdjęcia jej męża z Soczi, do którego reprezentacja Polski dotarła wczoraj, z pewnością sprawią, że ich liczba znacznie zwiększy się w krótkim czasie.

Sytuacja miała miejsca tuż po tym, jak Polacy wylądowali na lotnisku w Soczi. Byli tam witani przez kibiców i rodaków chlebem i solą. Degustacji nie mógł odmówić sobie również Robert Lewandowski, który wręcz wyrywał się, by skosztować tradycyjnego specjału.

Nie uszło to uwadze zgromadzonych.

„Gluten?”, zapytał ktoś kręcący całe zajście telefonem. Kapitan reprezentacji Polski skomentował to krótko: „Dobre”.

Anna Lewandowska o diecie Roberta Lewandowskiego

Przy okazji przytaczana jest niedawna wypowiedź Anny Lewandowskiej, dotycząca diety piłkarza.

„Ostatniego hamburgera zjadł cztery lata temu (nie smakował mu). Ze trzy lata temu był kebab i pamiętam, że Robert na drugi dzień źle się czuł. Zero glutenu, nabiału, cukrów, puszkowanego jedzenia i tłustych sosów”, grzmiała trenerka  w rozmowie z Super Expressem. 

Nic dziwnego zatem, że najnowsze zdjęcia sportowca wywołały rozbawienie w sieci. Co ciekawe, żona Roberta Lewandowskiego skomentowała je na Instagramie, zamieszczając trzy wymowne emotki: buźkę płaczącą ze śmiechu.  

Robert Lewandowski zajada się chlebem z glutenem! Co na to Ania?!
Fot. East News

Anna Lewandowska, Robert Lewandowsi przed Mundialem
Fot. instagram@annalewandowskahpba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.